Svietenie portrétu a výhody stredoformátu Hasselblad

Svietenie portrétu a výhody stredoformátu Hasselblad

Workshopy  /  PRO.Laika

Workshop o svietení portrétov a výhodách stredného formátu. Mirek je fotograf s vášňou pre cestovanie, kde najradšej zachytáva historické centrá miest a architektonické skvosty našich predkov v zaujímavých svetelných podmienkach. Podvodná fotografia sa stala jeho ďalšou obľúbenou fotografickou disciplínou, každá návšteva podmorského sveta je pre neho veľkým dobrodružstvom a relaxom zároveň. Cudzia mu však nie je ani práca v ateliéri, tu sa sústreďuje najmä na prácu so svetlom, aby umocnil atmosféru okamihu. V posledných rokoch využíva pri svojej práci na súši technológiu Hasselblad.

Kedy: 19.9.2023 (utorok) 15:00 - 17:00
Kde: PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

 

Registrácia

Workshopy aj besedy majú miesto stretnutia v Prolaika Gallery Restaurant na Palackého ulici číslo 14 v Bratislave. Vstup na workshop/besedu je spoplatnený jednotnou cenou 5 € a podmienený potvrdenou registráciou. Počet miest je obmedzený, preto neváhajte s včasnou registráciou. Na workshop/besedu si najprv zakúpte voucher cez eshop Prolaika.sk. Následne sa registrujte na vybraný workshop/besedu cez fotoma.sk a pri registrácií uveďte do poznámky číslo objednávky. O úspešnej registrácii vás budeme informovať mailom. 


Postup registrácie na wokrshop/besedu počas narodeninového týždňa:

  • zakúpte si voucher cez eshop Prolaika.sk
  • 1 Voucher = 1 vstup na workshop alebo besedu
  • v prípade potreby zvýšte požadované množstvo v košíku
  • zvoľte platbu kartou, potvrďte objednávku
  • na stránke fotoma.sk sa registrujte na zvolený workshop/besedu
  • v poznámke pri registrácii zadajte číslo Vašej objednávky
  • po spárovaní platby s registráciou Vám potvrdíme účasť emailom

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...