Sony Alpha Workshop: Portrét v prirodzenom prostredí

Sony Alpha Workshop: Portrét v prirodzenom prostredí

Workshopy  /  PRO.Laika

Milí priatelia fotografie, srdečne Vás pozývame na workshop fotografovania portrétov v prirodzenom prostredí s fototechnikou Sony.  Príďte a užite si deň s najnovšou technikou Sony, spoznajte kvality špičkových fotoaparátov i objektívov a zdokonaľte sa vo fotení portrétov.

 

Kedy: 26.4.2024 (piatok) 12:00 - 13:30 a 14:30 - 16:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Čo môžete očakávať?

Tento predvádzací workshop je určený pre tých, ktorí si chcú vyskúšať fototechniku Sony pri reálnom fotografovaní a chcú sa zdokonaliť vo fotení protrétov. Budete mať k dispozícii plejádu originálnych nových objektívov, u ktorých môžete pozorovať perfektnú kresbu, presnosť a atraktívny bokeh. 

Účastníci sa naučia tipy a triky týkajúce sa kompozície, osvetlenia a práce s modelom. Workshop je ideálny pre fotografov všetkých úrovní, účastníci budú mať možnosť klásť konkrétne otázky a počas fotografovania si budú môcť vyskúšať aj vybrané zariadenia Sony vrátane nových produktov. Na workshope bude prítomná modelka. 

Po úvodnom oboznámení a prevzatí techniky na predajni sa vyberieme s modelkami do exteriéru, odkiaľ si, veríme, prinesiete nielen nové skúsenosti, ale aj krásne fotografie. Workshopom vás budú sprevádzať Sony ambasádor Jan Tichý a školiteľ spoločnosti Sony David Kašpárek. Workshop bude trvať 90 minút a bude sa konať v blízkosti predajne v centre Bratislavy.

Technika Sony na zapožičanie a vyskúšanie

Pošas workshopu si môžete zapožičať najnovšie modely Sony Alpha bezzrkadloviek a špičkové objektívy. Prineste si so sebou svoju SD kartu.

 

Lektor

 

Jan Tichý je kreatívny fotograf-samouk z Prahy. Začínal fotografovaním krajiny na svojich cestách po svete, ale posledných pár rokov sa zameriava najmä na ľudí – svadby, portréty či chodcov na ulici. Má rád, keď môže byť neviditeľný, chlapík, ktorý má vždy poruke fotoaparát a pohybuje sa bez povšimnutia, aby mohol ľudí zachytávať prirodzene a autenticky. Páči sa mu aj fotografovanie mestských panorám, prostredia a architektúry a krása Prahy ho inšpiruje k tomu, aby zachytával jej jedinečnú atmosféru tvorenú zmesou majestátnosti a mestskej surovosti či modernej architektúry. Jan je blázon do starých objektívov a neustále sa snaží objavovať spôsoby, ako by vo svojich fotografiách mohol využiť ich jedinečnosť.

 

Registrácia

 

Workshop je kapacitne limitovaný na 10 účastníkov. Registračný poplatok je 5 €. Registráciu na workshop nájdete pod článkom. Následne vám pošleme email s výzvou na úhradu. 

V prípade nákupu produktov Sony vám poplatok odrátame z ceny produktu.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...