Slovenská premiéra Nikon Z6 III + Predvádzací Workshop

Slovenská premiéra Nikon Z6 III + Predvádzací Workshop

Workshopy  /  PRO.Laika

Milí priatelia fotografie,
 
srdečne vás pozývame na predstavenie horúcej novinky Nikon Z6 III v predajni PRO.Laika. Príďte si vyskúšať tento výkonný a všestranný mirrorless fotoaparát radu Z. 

Príďte na deň s Nikonom a stretnite sa so špecialistami značky, vyskúšajte si najnovšiu techniku a získajte nové skúsenosti. Poraďte sa pri výbere techniky, objektívov a príslušenstva. 

Novinku Nikon Z6 III a odborný výklad k nej si môžete pozrieť a vypočuť v predajni PRO.Laika avšak, ak si ju chcete ihneď vyskúšať aj v praxi zaregistrujte sa na predvádzací workshop.

Tešíme sa na vás!

Špeciálna akcia: Extra zľava 10% na Nikon

Zároveň sme pre vás pripravili špeciálnu akciu. Počas týždňa od 17.6. - 19.6.2024 môžete získať extra zľavu 10% na produkty značky Nikon použitím kódu "NIKON10" na eshope www.prolaika.sk, alebo v predajni PRO.Laika. Akcia sa dá kombinovať s prebiehajúcou akciou Ušetri s Nikonom a získať tak zľavy vo výške stoviek EUR. Neplatí pre novinky, predobjednávky a vybrané produkty uvedené v pravidlách akcie. 

Predvádzanie fototechniky Nikon v predajni PRO.Laika

18.6.2024 (utorok) | 12:00 - 14:00  | predajňa PRO.Laika

V rámci Nikon dňa v PRO.Laika si môžete na predajni vyskúšať novinky a aktuálne modely fotoaparátov a objektívov, vrátane najnovších fotoaparátov mirrorless Z-series za prítomnosti hosťujúceho školiteľa Nikon, ktorý vám rád zodpovie otázky týkajúce sa výberu techniky a jej použitia. 

Predvádzací workshop: Oheň a svetlo

18.6.2024 (utorok) | 15:00 - 18:00  | stretnutie v predajňi PRO.Laika, následne centrum Bratislavy

Technický špecialista spoločnosti Nikon - Filip Barták vám predstaví spôsoby, ako vytvoriť kreatívne zábery s použitím nového Nikon Z6 III.

Súčasťou workshopu bude aj fotenie umelcov s názvom DUO Art of Spirit.  V ohnivom tanci a šerme, svetelných a horiacich efektov vás dvaja tanečníci pozývajú zažiť lásku, vášeň, oheň a svetlo. 

 

Pre koho je workshop určený?

Pre priaznivcov mirrorless fotoaparátov značky Nikon, na ktorej si budete môcť vyskúšať aktuálne fotoaparáty a objektívy radu Z. Workshop vedie špecialista značky Nikon - Filip Barták.

Kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorí zvažujú kúpu fototechniky Nikon a radi by si ju pred kúpou vyskúšali. Prineste si svoju kartu, foťte, testujte, pýtajte sa a zistite akú kvalitu ponúkajú fotoaparáty a objektívy Nikon Z.

Registrácia

Registračný poplatok je 10 €. Registráciu na worskhop nájdete pod článkom. Následne Vám pošleme email s výzvou na úhradu. Workshop je kapacitne obmedzený na 10 osôb.

Lektor

Filip Barták je technický špecialista v spoločnosti Nikon - jeho práca spočíva najmä v poradenstve a školeniach o nových produktoch Nikon. Medzi jeho obľúbené fotografické žánre patrí makro, šport, produktová a štúdiová fotografia. Vedie kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých fotografov.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...