Portrét v prirodzenom prostredí s Jánom Tichým a so Sony

Portrét v prirodzenom prostredí s Jánom Tichým a so Sony

Workshopy  /  PRO.Laika

Workshop fotografovania portrétov v prirodzenom prostredí s fototechnikou Sony. Budete si môcť vyskúšať fotoaparáty a objektívy Sony a určite oceníte najmodernejšie AI zaostrovanie s detekciou tváre a očí.

Jan Tichý je kreatívny fotograf-samouk z Prahy. Začínal fotografovaním krajiny na svojich cestách po svete, ale posledných pár rokov sa zameriava najmä na ľudí – svadby, portréty či chodcov na ulici. Má rád, keď môže byť neviditeľný, chlapík, ktorý má vždy poruke fotoaparát a pohybuje sa bez povšimnutia, aby mohol ľudí zachytávať prirodzene a autenticky. Páči sa mu aj fotografovanie mestských panorám, prostredia a architektúry a krása Prahy ho inšpiruje k tomu, aby zachytával jej jedinečnú atmosféru tvorenú zmesou majestátnosti a mestskej surovosti či modernej architektúry. Jan je blázon do starých objektívov a neustále sa snaží objavovať spôsoby, ako by vo svojich fotografiách mohol využiť ich jedinečnosť.

 

https://www.sony.sk/alphauniverse/ambassadors/jan-tichy

 

Kedy: 22.9.2023 (piatok) 15:00 - 16:30
Kde: PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

 

Registrácia

Workshopy aj besedy majú miesto stretnutia v Prolaika Gallery Restaurant na Palackého ulici číslo 14 v Bratislave. Vstup na workshop/besedu je spoplatnený jednotnou cenou 5 € a podmienený potvrdenou registráciou. Počet miest je obmedzený, preto neváhajte s včasnou registráciou. Na workshop/besedu si najprv zakúpte voucher cez eshop Prolaika.sk. Následne sa registrujte na vybraný workshop/besedu cez fotoma.sk a pri registrácií uveďte do poznámky číslo objednávky. O úspešnej registrácii vás budeme informovať mailom. 


Postup registrácie na wokrshop/besedu počas narodeninového týždňa:

  • zakúpte si voucher cez eshop Prolaika.sk
  • 1 Voucher = 1 vstup na workshop alebo besedu
  • v prípade potreby zvýšte požadované množstvo v košíku
  • zvoľte platbu kartou, potvrďte objednávku
  • na stránke fotoma.sk sa registrujte na zvolený workshop/besedu
  • v poznámke pri registrácii zadajte číslo Vašej objednávky
  • po spárovaní platby s registráciou Vám potvrdíme účasť emailom

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...