Fotografujeme portrét a večerné mesto s fotoaparátmi SONY

Fotografujeme portrét a večerné mesto s fotoaparátmi SONY

Workshopy  /  PRO.Laika

Lokácia

PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackeho 14, Bratislava

Milí priaznivci fotografie, v spolupráci so spoločnosťou Sony a ZEISS sme pre vás pripravili zaujímavý workshop. Okrem vyskúšania si skvelých fotoaparátov a objektívov oboch spoločností, budú k dispozícii aj rôzne adaptéry a množstvo zaujímavých starých objektívov. 

Spolupráca renomovaných výrobcov Sony a ZEISS trvá už dlhšie a čo si možno priať viac, ako profesionálne zasnúbenie špičkového výrobcu fotoaparátov a špičkového výrobcu objektívov? Počas workshopov si budete môcť vyskúšať  aktuálne fotoaparáty a objektívy oboch značiek.

Na workshope budete mať možnosť stretnúť sa aj s renomovaný fotografom Janom Tichým, ktorý sa špecializuje na fotografovanie so starými objektívmi, ktoré majú svoj nezameniteľný charakter. On sám ich delí na tzv. romantické a precízne :) Dozviete sa o zaujímavých možnostiach, ako na fotoaparát Sony nasadiť staré objektívy pomocou redukcií a úspešne vo fotografiách vyzdvihnúť ich špeciálny výraz.

Program

Oba kurzy sa uskutočnia 17.11.2016 (štvrtok)

10:00 – 14:00 Workshop Portrétna fotografia s fotoaparátmi a objektívmi značky Sony a ZEISS, s možnosťou použiť aj najrozličnejšie staré objektívy cez adaptéry.  Cena kurzu je 9,90€. 

Kurz sa uskutoční v PRO.Laika Gallery Restaurant (Palackého 14, Bratislava).

Prihlásiť sa >>>

 

15:00 – 20:00 Workshop Fotografujeme večerné mesto so Sony a ZEISS. Možnosť vyskúšať si najrozličnejšie staré objektívy nasadené cez adaptéry. Cena kurzu je 9,90€. 

Kurz sa začne v PRO.Laika Gallery Restaurant (Palackého 14, Bratislava) a presunie sa do ulíc starého mesta. Na večerné zábery si nezabudnite doniesť statív. 

Prihlásiť sa >>>

V prípade nákupu fotoaparátu alebo objektívu značky Sony a ZEISS vám bude z ceny produktu odpočítaný polatok za workshop. 

Tešíme sa na vás!

Tím PRO.Laika, Sony, ZEISS

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...