Deň so značkou Wacom

Deň so značkou Wacom

Workshopy  /  PRO.Laika

Milí priaznivci fotografie, grafiky a umenia,

srdečne vás pozývame na deň so značkou Wacom 6.6.2019 v predajni PRO.Laika.

Program (6.6.2019)

11:00 - 14:30 Predvádzanie a konzultácie so špecialistom Wacom Ivanom Teplanským a Wacom ambasádorom Michalom Řehákom (predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava)

15:30 - 18:00 (prihlásenie pod článkom) Prednáška o Wacom produktoch a ukážkový workshop na tému upravujeme fotografie, montáž a koláž (PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava).

Fotograf, grafik a Wacom ambasádor Michal Řehák vám ukáže, o koľko je ľahší život fotografa a grafika s kvalitnými grafickými tabletmi a displejmi Wacom.

Od zástupcov spoločnosti Wacom sa dozviete, čo je nového v segmente grafických tabletov a mobilných štúdii a môžete konzultovať, ktorý tablet či mobilné štúdio je pre vaše potreby najvhodnejší.

Pozor, vzhľadom na limitovanú kapacitu priestoru je nutné na prednášku a predvádzací workshop prihlásiť sa dolu formulárom pod článkom. 

Potvrdenie vašej účasti dostanete mailom, ktorý uvediete v prihláške

 

Wacom týždeň zliav v PRO.Laika

Z príležitosti Wacom týždňa ponúkame zákazníkom zľavu 10% z koncovej ceny pri nákupe Wacom produktov od 3.6.2019 do 9.6.2019. Stačí ak pri objednávke v eShope PRO.Laika zadáte pri objednávke zľavový kód wacom10.

Pre všetky Wacom produkty v obchode PROLaika kliknete sem.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...