Vyhrajte plavbu snov pre dvoch do nórskych fjordov, nakúpte Canon v Prolaike

Vyhrajte plavbu snov pre dvoch do nórskych fjordov, nakúpte Canon v Prolaike

Súťaž  /  PRO.Laika / 25.10.2018 / 12:10

Vyhrajte 7 dňový zájazd loďou do nórskych fjordov v hodnote 2700 € pre dve osoby! Nakúpte u nás produkty značky Canon v období od 25. októbra 2018 do 31. marca 2019, zaregistrujte sa a ste v hre.

Fotografujte a cestujte! Cestovanie a fotografovanie patria k sebe. Vieme to už 25 rokov a preto sme sa rozhodli, že z príležitosti osláv nášho 25. výročia jedného z vás, našich klientov, odmeníme úžasným darčekom - plavbou na luxusnej lodi do nórskych fjordov, vysnenej krajiny fotografov! A aby vám nebolo na ceste za fotografiami smutno, zájazd je určený pre dve osoby.

 

 

Ako sa môžete súťaže zúčastniť

  1. Nakúpte u nás produkt(y) značky Canon v období 25. októbra 2018 do 31. marca 2019. 
  2. Zaregistrujte sa tu registračným formulárom (nájdete aj na dole) 
  3. Nahrajte do formulára doklad o kúpe (kópiu pokladničného dokladu, faktúry)
  4. V registračnom formulári odsúhlaste odber newslettera, súhlas s podmienkami súťaže a spracovaním osobných údajov v zhode so smernicou GDPR (pozrite kompletné podmienky v registračnom formulári)
  5. Súťaž sa riadi podmienkami, ktorých kompletné znenie nájdete tu: podrobné podmienky súťaže
  6. Súťažiaci sa zároveň zaväzuje poskytnúť digitálne fotografie (20-50ks) z absolvovaného výletu organizátorovi súťaže na ďalšiu propagáciu súťaže a aktivít organizátora. 

 

 

Vyhodnotenie súťaže

Súťaž bude ukončená 31.3.2019 a do 7 dní prebehne zlosovanie víťaza

Každému zákazníkovi bude pri registrácii pridelené číslo, ktoré postúpi do anonymného zlosovania. Víťaza zájazdu zverejníme 15. apríla 2019 tu na tejto stránke.

 

Výhra

Výherca získava 7 dňový zájazd loďou do Nórskych Fjordov v hodnote 2700€ pre dve osoby. Termín zájazdu je 15. - 22.6.2019. Vyplávanie i priplávanie je z nemeckého prístavu Kiel. Viac informácií o zájazde tu.

 

Organizátor súťaže

 

 

Najväčší špecializovaný predajca fototechniky na Slovensku, ktorý pôsobí na trhu 25 rokov. 

www.prolaika.sk

 

Partneri súťaže

Zastúpenie svetovej značky fototechniky so širokým sortimentom určeným ako pre profesionálov, tak aj pre nadšencov, cestovateľov či začínajúcich fotografov. 

www.canon.sk

Cestovná kancelária Oneworld travel, s.r.o. s 20 ročnou pôsobnosťou na trhu, ktorá sa v posledných rokoch špecializuje na plavby do rôznych fotogenických destinácií od Stredozemného mora po plavby okolo sveta.

www.luxusneplavby.sk

Registrácia do súťaže

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...