Predstavujeme: Bronkey - luxus z kože

Predstavujeme: Bronkey - luxus z kože

Prémiové kožené foto tašky a popruhy.  /  Srnec Karol / 11.07.2023 / 06:00

V obchode Pro.Laika ponúkame luxusné kožené pútka, popruhy, tašky značky Bronkey. Ručne robené výrobky, ktoré potešia každého fotografa/ku.

 

Spoločnosť Bronkey bola založená v roku 2016. Ručne vyrábaná príslušenstvo je navrhnuté fotografmi pre fotografov. Výziou výrobcu je vytvárať krásne výrobky na nosenie, ktoré s vami môžu cestovať po svete. Vyznačujú sa robustnosťou, jednoduchosťou, odolnosťou a nadčasovosťou.

Dnes je Handmade Bronkey Premium goods medzinárodnou registrovanou značkou zameranou na výrobu vysokokvalitných produktov pre fotografov s distribútormi a maloobchodnými predajňami po celom svete. Jedným z nich je aj obchod Pro.Laika.

 

 

Ručá výroba

Výrobky Bronkey sú vyrábané ručne pomocou tradičných ručných nástrojov. Každý kožený tovar sa ručne strihá, razí, farbí, olejuje a voskuje. Používajú sa len špičkové materiály, výrobca spolupracuje s najlepšími dodávateľmi a predajcami z celého sveta.

Výrobky Bronkey sú vyhotovené z vysokokvalitnej kože, ktorá poskytuje najvyšší stupeň kvality, aký si dokážete predstaviť. Pozornosť je venovaná každému detailu, aby sa vytvoril krásny výrobok určený na ochranu vašej výbavy, pre maximálne pohodlie a trvanlivosť.

Skutočná udržateľnosť spočíva vo využívaní najkvalitnejších materiálov, ktoré vydržia celý život, a zároveň vracajú peniaze komunite, ktorá ich vyrába.

Etická výroba

Etická výroba bola pre Bronkey od začiatku najdôležitejšou prioritou. Skutočná hodnota výrobku spočíva v tom, že je vyrobený kvalitne a za primeranú cenu, pričom je vytvorený spôsobom, ktorý podporuje tých, ktorí ho vyrobili.

Bronkey má dielne v Španielsku a Indii. Spolupracuje na 100 % s malými spoločnosťami, ktorým dôveruje a považuje ich za blízkych starých priateľov, často navštevuje výrobných partnerov, aby sme zabezpečili dodržiavanie kódexu správania, a zaručujeme, že nevyužívame detskú ani nútenú prácu, pracovné podmienky sú bezpečné a zdravé, nedochádza k diskriminácii zamestnancov ani k nadmernému pracovnému času.

Inšpirácia

Hoci korene Bronkey siahajú do Španielska, inšpiráciu čerpajú z kultúr celého sveta. Ich vášňou je fotografovanie a cestovanie, hnacou silou je túlavosť. Každá z kolekcií je inšpirovaná hlavnými mestami z celého sveta a skúma tie najzvláštnejšie, najkrajšie a najvýznamnejšie poznatky každej kultúry, pričom zachytáva charakter, ktorý ich robí jedinečnými.

Portfólio

Pútka

Pútka na ruku sú vyrábané v troch dizajnových radoch: Tokyo, Berlin, Roma. Prémiové remienky na fotoaparát sú vyrobené z kože. Slučku môžete upraviť podľa zápästia. Rremienok k fotoaparátu pripevníte pomocou krúžkov najvyššej kvality vyrobených z najlepšej nehrdzavejúcej ocele. Na výber máte z niekoľkých farebných variantov.

 

 

 

Popruhy

V ponuke Bronkey nájdete textilné a kožené popruhy. Rad Jaipur jsú nastaviteľné popruhy na krk, vyrobené z ručne vyrobenej bavlnenej látky z Rajhastanu (India) a mäkkej prémiovej hovädzej kože na zadnej strane. Nastaviteľná dľžka popruhov je od 90 cm do 130 cm. Vhodné sú pre všetky DLSR, vintage a mirrorless fotoaparáty. V ponuke je niekoľko vzorov.


 

Prémiové kožené remene pre  fotoaparáty nájdete v radoch Roma, Tokyo a Berlin. Popruhy sú ukončené dvomi krúžkami a pasujú na väčšinu fotoaparátov ako Fujifilm, Leica, Nikon, Canon, Pentax... Ideálne sú pre malé digitálne fotoaparáty a vintage fotoaparáty. Sú ručne vyrobené z vysoko kvalitnej kože s bezpečným dvojitým nitovaním.

 


 

Dvojité popruhy

Popruhový systém vyrobený na uchytenie dvoch fotoaparátov súčasne. Tento dvojitý popruh na fotoaparát je premyslený do najmenších detailov, no venuje osobitnú pozornosť bezpečnosti vášho fotoaparátu a pohodliu počas dlhých hodín nosenia. Popruhy Harness sú vyrobené len z prémiovej kože, najkvalitnejšej kože na trhu. Karabíny sú vyrobené z vysoko pevnej poniklovanej ocele. Fotoaparáty sú dvojnásobne istené. Tento postroj je možné použiť so všetkými fotoaparátmi na trhu, pretože sa pripája pomocou statívového konektora ( 1/4”). Vybrať si môžete z niekoľkých modelov v rôznych farebných variantoch.

 


 

Slide popruhy

Popruhy určené na nosenie fotoaparátu krížom cez telo. Vyrobené sú čisto z prémiovej kože, ošetrenej prírodným krémom. Karabíny sú vyrobené z z vysoko pevnej poniklovanej ocele. Bezpečnosť uchytenia fotoaparátu je zaručená trojnásobným istením. Vybrať si môžete z dvoch veľkostí a niekoľkých prírodných farieb.


 

Tašky

V ponuke Bronkey nájdete klasické kožené foto tašky v dvoch radoch: Roma a Paris. Tašky sú 100% ručne vyrábané pomocou tradičných ručných nástrojov skúsenými remeselníkmi, ktorí venujú osobitnú pozornosť každému detailu.

Tašky Roma sú ručne vyrobené v Španielsku expertom Artisan. Sú plne chránené zvnútra prémiovou hustou penou. Kovové prvky sú z mosadze.

 

 

Aj rad Paris je ručne vyrábaný v Španielsku expertom Artisan. Tašky sú plne chránené zvnútra prémiovou hustou penou. Kovové prvky sú z mosadze.

 

 

Produkty Bronkey v ponuke obchodu Pro.Laika

Predstavujeme: Bronkey - luxus z kože
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...