Najpredávanejšie fotobrašne v Prolaike

Najpredávanejšie fotobrašne v Prolaike

Hľadáte ideálnu fotobrašňu? Radi vám poradíme.  /  Ivan Malárik / 20.04.2020 / 11:50

Fotobrašne sú základným prvkom výbavy každého fotografa či videotvorcu. Dnes vám predstavím tie najpredávanšie, ktoré nájdete u nás v Prolaike. Verím, že vám informácie pomôžu pri výbere.

Lowepro Toploader Zoom 50 AW II

Dostupná kotlová brašna | Cena: 34,90€

Toploader Zoom 50AW II je koltová brašna novej generácie s pevnou a ľahkou konštrukciou vyznačujúcou sa pevnými a odolnými materiálmi. Prvotriedne vypolstrovaný úložný priestor z vnútra vystlaný jemným materiálom, do ktorého sa vojde digitálna zrkadlovka s nasadeným základným objektívom. Otváranie komory (od tela), praktické vrecko na vnútornej strane napríklad na baterku, nabíjačku. Na oboch stranách uchytné (clipy) pre puzdro na objektív alebo iných komponentov systému SlipLock™. Brašna je vybavená dĺžkovo nastaviteľným, odnímateľným, 3,7 cm širokým ramenným popruhom s otočnými (360°) plastovými karabínami a mäkko polstrovanou protišmykovou ramennou podložkou. Na zadnej strane je brašna vybavená tunelovým uchytným systémom z 6 cm širokej páskoviny pre jej uchytenie na bedrový pás, alebo opasok. V prípade zlého počasia jek dispozicií pláštenka.

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/lowepro-toploader-zoom-50-aw-ii-cierne/p-3327167.xhtml

 

Think Tank Digital Holster

Možnosť zväčšenia komory | Cena: 49,90€

Digital Holster™ 10 V2.0 je praktická koltová brašna určená svojimi vnútornými rozmermi najmä pre nosenie jednej digitálnej zrkadlovky s nasadeným základným objektívom (18-55mm, 16-85mm, 15-85mm, 18-135mm etc.), alebo kompaktným telezoomom (70-300mm, 75-300mm). Vnútro hlavnej komory brašne je dokonale polstrované z jemného materiálu v neutrálne šedej farbe. Vnútorný priestor fotokomory sa dá expandovať smerom nadol k čomu stačí v spodnej časti na vonkajšej spodnej hrane odzipsovať obvodový zips. Otváranie (od tela), polstrovaný odnímateľný popruh a nesmú chýbať rôzne vrecká na kartu, baterky. Pod vekom sa nachádza odnímateľná krycia prepážka s jemným fleecom na vnútornej strane, ktorá dokonale ochráni display vašej zrkadlovky. Na zadnej starne sa nachádza patentovaný úchytný systém pre uchytenie na niektorý zo systémových bedrových pásov Think Tank Belt. Materiál brašne je vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu a v prípade nepriaznivého počasia je možné na brašňu nasadiť pribalenú pláštenku do dažďa.

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/think-tank-digital-holster-10-v20-cierne/p-4297259.xhtml

 

Manfrotto Advanced 2 Shoulder bag M

Ergonomický dizajn | Cena: 49€

Pri Advanced 2 Shoulder bag M ide ergonómia na prvé miesto. Intuitívne dizajnové prvky sú špeciálne navrhnuté pre CSC a DSLR fotoaparáty. Vďaka jej ergonomickému dizajnu budete môcť ľahko prenášať aj ťažšiu techniku. Nastaviteľné priehradky na suchý zips umožňujú prispôsobiť vnútorný priestor na vaše potreby. Otváranie (od tela), polstrovaný odnímateľný popruh a nesmú chýbať rôzne vrecká na kartu, baterky, nabíjačku. Túto brašňu osobne používam a veľmi mi na nej vyhovuje možnosť upevnenia malého Joby statívu z prednej strany. Kvalitný vonkajší materiál je odolný voči vode, pri veľmi zlom počasí je k dispozicií pláštenka.

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/manfrotto-advanced-2-shoulder-bag-m/p-4599044.xhtml

 

Lowepro Nova 160 AW II

Obľúbená rada | Cena: 49,90€

Nova 160 AW II je druhou najmenšou z novej generácie obľúbenej rady ramenných fotobrašien Nova AW. Pevná a odolná konštrukcia sa vyznačuje množstvom praktických detailov a nízkou hmotnosťou. Vnútorný priestor fotobrašny je vybavený vyberateľnými polstrovanými priehradkami na suchý zips, vďaka ktorým je možné tento priestor rozčleniť podľa vašich potrieb. Vo fotobrašni je dosť miesta pre jednen DSLR fotoaparát s nasadeným základným objektívom, pre ďalšie dva až tri objektívy, pre blesk a pre ďalšie fotopríslušenstvo/osobné veci. Otváranie (od tela), polstrovaný odnímateľný popruh a nesmú chýbať rôzne vrecká na kartu, baterky. Fotobrašna je ušitá z vysoko odolných, moderných a nepremokavých vonkajších materiálov, ktoré jej spolu s praktickou vstavanou pláštenkou do dažďa dávajú vysoký stupeň ochrany fototechniky aj pred naozaj nepriaznivým počasím.

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/lowepro-nova-160-aw-ii-cierna/p-4098355.xhtml

 

Peak Design THE EVERYDAY SLING 6L v2

Elegantná a praktická | Cena: 109€

The Everyday Sling 6L v2 je prémiová a elegantná ramenná brašna pre každodenné nosenie a môžete ju nosiť ako jednoduchý sling batoh na chrbte. Konštrukcia brašne je v porovnaní s konkurenčnými brašnami veľmi originálna, pokroková a je riešená s maximálnym ohľadom na prácu fotografa. Môžete ju nosiť cez plece okolo krku, ale po utiahnutí ramenného popruhu sa z nej stane jednoduchý batoh konštrukcie Sling. Brašna Peak Design The Everyday Sling 6L v2 môže zväčšiť, alebo zmenšiť svoj vnútorný objem v rozsahu od 4l po 5l tak, aby sa do neho zmestilo všetko potrebné vybavenie. K praktickosti batohu prispievajú dve vyberateľné flexibilne tvarovateľné priehradky FlexFold™ inšpirované Origami. Do brašne sa pohodlne zmestí jedna zrkadlovka (DSLR), dva stredne veľké objektívy, 11“ tablet, drobné fotopríslušenstvo a osobné veci. Vonkajší materiál je odolný voči vplyvom počasia a na exponovaných miestach je brašna zosilnená krycou gumotextíliou. Brašna má vyhradené miesto pre pripnutie spony Peak Design Capture® Camera Clip a panel s prístupom spredu. 

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/peak-design-the-everyday-sling-6l-v2-sling-brasna-cierna/p-4600338.xhtml

 

Peak Design THE EVERYDAY MESSENGER 13"

Prémiový favorit | Cena: 199€

The Everyday Messenger 13“ je menšia verzia veľmi praktickej a elegantnej prémiovej messenger brašny pre fotografov, cestovateľov, do práce a všetko medzi tým. Konštrukcia brašne je v porovnaní s konkurenčnými brašnami riešená veľmi originálne a pokrokovo. Brašna má bezpečné patentované zatváranie MagLatch™, ktoré sa dá nastaviť v 4 polohách. K jej praktickosti prispievajú flexibilne tvarovateľné priehradky FlexFold™ inšpirované Origami. Peak Design The Everyday Messenger 13“ môže zväčšiť alebo zmenšiť svoj vnútorný objem. Brašna má vyhradené miesto pre pripnutie spony Peak Design Capture® Camera Clip a panel s prístupom spredu. Široký dĺžkovo nastaviteľný popruh z materiálu podobného bezpečnostnému pásu v aute, ktorý má integrované polstrovanie a je možné ho použiť cez rameno aj na ramene. Nechýbajú popruhy na statív, či rôzne priečinky na karty, baterky. Označenie prémiový, nie je len marketingový ťah, pri produktoch Peak Design si tvorca skutočne platí za kvalitu či už materiálov, spracovania, ergonómie, alebo dizajnu. Každodenné používanie je číra radosť.

Link na produkt: https://www.prolaika.sk/e-shop/peak-design-the-everyday-messenger-messenger-13-brasna-svetlo-seda/p-4371987.xhtml

Najpredávanejšie fotobrašne v Prolaike
5 5 with 1
 
počet hodnotení: 1

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...