Dizajnový strap&wrap od spoločnosti Miggö

Dizajnový strap&wrap od spoločnosti Miggö

Recenzie  /  Michaela Bimanová / 05.11.2015 / 12:05

Aj obaly objektívov podliehajú módnym trendom a to nielen funkčnosťou a prevedením, ale aj dizajnom. S novou myšlienkou prišla na trh aj značka Miggö a jej produkt strap&wrap.

Dizajnová záležitosť od firmy Miggö strap&wrap poteší kompaktným obalom, ktorý je u nás v PRO.laike dostupný vo viacerých variantoch.

Najdôležitejšie je správne určiť obal, ktorý bude najlepšie zodpovedať vašim požiadavkam. Môžete si vybrať, či si fotoaparát zavesíte na krk, cez rameno, alebo ho jednoducho vezmete do ruky. K dispozícii sú rôzne veľkosti, ktoré závisia od typu fotoaparátu:  Med-DSLR/Superzoom (RegularHeight), Mirrorless (CSC) Grip and Strap Kit, Med DSLR/Superzoom (Medium Height), Mirrorless (CSC), Medium DSLR, Bridge/Superzoom/Large Mirrorless, Mirrorless (CSC), P&S Mini For P&S / small Mirrorless.

Keďže sa jedná o dizajnovú záležitosť, v ponuke sú aj rôzne farebné varianty. Potešia zebričky, motýle, psíky, alebo jednoduché dvojfarebné prevedenia.

Idete na výlet. Zbalili ste si ruksak. Už sa vám nechce nosiť ešte aj brašnu, aby ste nemali príliš veľký náklad. A tak zoberiete strap&wrap, upevníte naňho fotoaparát, ten jednoducho obalíte a vložíte do ruksaku.  Pred vyrazením do terénu odporúčam, aby ste si vopred nasadili vhodný objektív pre danú príležitosť, pretože obal neslúži ako brašňa. A výlet sa môže začať.

Ste na mieste, kde začínate fotiť. Vyberiete fotoaparát, odbalíte ho, krytku objektívu vložíte do elastickej priehradky, ktorá sa nachádza priamo na neoprénovom obale a fotíte. Strap&wrap ochranný obal nemusíte skladať ani pri používaní statívu, pretože je vybavený obojstrannou statívovou skrutkou.

Keď skončíte fotenie, fotoaparát jednoducho zavesíte na krk, plece, alebo zoberiete do ruky a hľadáte ďalšie zaujímavé zábery. Keď sa rozhodnete fotoaparát dlhšiu dobu nepoužívať, jednoducho a rýchlo ho obalíte do strap&wrap a vložíte naspäť do ruksaku, odkiaľ ho pri najbližšej príležitosti viete opäť rýchlo a jednoducho vybaliť.

A čo na strap&wrap od spoločnosti Miggö hovorí kolega a portrétovaný Braňo? „Skvelé je, že neťahá a nehryzie na krku. Materiál je mäkký a pružný, preto sa obal pohodlne používa."

Vyberte si svoj dizajnový kúsok od spoločnosti Miggö a užívajte si pohodlné fotenie.

Svoj strap&wrap si môžete vybrať tu.

 

Fotografie: © Michaela Bimanová

 

Dizajnový strap&wrap od spoločnosti Miggö
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...