Dámske foto-rukavice THE NORTH FACE Etip Glove

Dámske foto-rukavice THE NORTH FACE Etip Glove

Recenzie  /  Michaela Bimanová / 07.12.2015 / 11:35

Sú pohodlné strečové rukavičky, ktoré sa zídu pri fotení, či ovládaní dotykových obrazoviek vašich obľúbených smartfónov, MP3 prehrávačov, fotoaparátov a pod. To všetko umožňuje technológia ETIP, ktorá výborne funguje po celej dlani rukavičky. Preto by mali byť súčasťou zimných doplnkov každej ženy, ktorá je „tech positive“.

Rukavičky sa nosia veľmi pohodlne, jednoducho sa navliekajú a dobre držia na ruke. Okrem technológie ETIP sú na prstoch (palec, ukazovák, prostredník aj malíček) nažehlené protišmykové silikónové stopy, pre ešte väčšiu bezpečnosť našich  „tech miláčikov“.  Švy na povrchu  sú dobre spracované a dizajn je veľmi moderný - zodpovedá vysokým štandardom značky THE NORTH FACE.

 

 

Materiál je elastický, zvrchu mierne lesklý a zvnútra pocitovo pripomína flís. Na ich výrobu boli použité dlhotrvácne a eco friendly materiály.

Etip glove sú vhodné do miernejšieho chladu – cca do -5°C. Využiť ich môžete variabilne pri rôznych príležitostiach. Zoberte ich napríklad na zimný foto-výlet, varené vínko na vianočné trhy, alebo len tak ako doplnok k vášmu športovému outfitu.

Stáva sa vám, že si kúpite rukavice a po pár dňoch máte už len jednu? Aj na toto mysleli v THE NORTH FACE. A preto, keď prestanete rukavičky používať, zopnete ich jednoducho a elegantne klipsom.

Na začiatku mi mierne prekážali vnútorné švy rukavičky, ale rýchlo som si na ne zvykla. Celkovo hodnotím pozítívne ich spracovanie, prevedenie aj účelnosť.

 

V PRO.Laike si ich môžete vybrať v čiernej alebo šedej farbe. Pozor dámy, nemusíte sa z nich tešiť samy. V rôznych farebných variáciách sú dostupné aj v pánskom prevedení ;)

 

Dámske Etip Glove

Dámske Etip Glove, šedé, XS

Dámske Etip Glove, šedé, S

Dámske Etip Glove, šedé, M

 

Dámske Etip Glove, čierne, XS

Dámske Etip Glove, čierne, S

 

Pánske Etip Glove

Pánske Etip Glove, čierno-zelené, M

Pánske Etip Glove, čierno-zelené, L

Pánske Etip Glove, čierno-zelené, XL

 

Pánske Etip Glove, čierno-zelené, L

Pánske Etip Glove, čierno-zelené, XL

 

Pánske Etip Glove, modré, XL

 

Pánske Etip Glove, šedé, M

 

Veľkosť rukavíc si môžete prepočítať podľa veľkostnej tabuľky:

Dámske foto-rukavice THE NORTH FACE Etip Glove
5 5 with 2
 
počet hodnotení: 2

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...