Už po tretíkrát prichádza fotografická súťaž Canon „Redline Challenge“

Už po tretíkrát prichádza fotografická súťaž Canon „Redline Challenge“

Spoločnosť Canon s potešením oznamuje zahájenie ďalšieho ročníku fotografickej súťaže.  /  Tlačová Správa / 21.08.2023 / 12:00

V tomto roku súťaž vyzýva začínajúcich fotografov, aby vytvorili minimalistický snímok na tému „priestor na dýchanie“ (Room to Breathe). Základná myšlienka „menej je viac“ nabáda účastníkov využiť svoju kreativitu a podľa svojich preferencií stvárniť tému s využitím úsporných výrazových prostriedkov.

 

Každoročná výzva sa obracia na amatérskych fotografov z celej oblasti EMEA, aby otestovali svoje zručnosti. Môžu vytvoriť napríklad krajinnú kompozíciu v kontraste protisvetla, pracovať s tvarmi či líniami alebo objaviť v bežnom okolitom živote intimitu – jednoducho predviesť svoj talent v ľubovoľnom žánri. Všetci účastníci majú šancu vyhrať Canon EOS R5 s vysoko univerzálnym objektívom RF 24-105mm f/4 L IS USM.

Fotografické príspevky do súťaže Canon Redline Challenge je možné zhotovovať na akomkoľvek zariadení. Snímky budú posudzované na základe kompozície, kreativity, technického majstrovstva a toho, ako presne odráža danú tému. Finálny víťaz bude známy v októbri.

V roku 2022 bolo do súťaže Redline Challenge zaslaných vyše 14 000 príspevkov s témou „Príbeh v zlomku sekundy“. Minuloročný víťaz Jiří Durdík, český fotograf a samouk, zvíťazil so vzrušujúcim záberom z motokrosových pretekov využitím pohybovej neostrosti.

A motocross rider is caught mid race, with mud flying up into the air and other bikes blurred in action either side.

 

Prihlášky je možné zasielať od 19. augusta 2023 do 16. septembra 2023.

Ak sa chcete zúčastniť súťaže Canon Redline Challenge 2023, navštívte:

https://www.canon.sk/get-involved/redline-challenge/ 

Komplexné podmienky súťaže a celkový zoznam zúčastnených krajín nájdete na adrese:

https://www.canon.sk/get-involved/redline-challenge/terms-and-conditions/ 

Už po tretíkrát prichádza fotografická súťaž Canon „Redline Challenge“
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...