Súprava Nikon Z 50 pre vlogerov

Súprava Nikon Z 50 pre vlogerov

Súprava Z 50 pre vlogerov vám poskytne všetky nástroje, ktoré potrebujete na tvorbu videí  /  PRO.Laika / 29.04.2020 / 10:30

Vlog podľa vašich predstáv

Tvorba profesionálne vyzerajúcich vlogov je s fotoaparátom Nikon Z 50 jednoduchá. Veľký snímač fotoaparátu, široký bajonet Nikon Z a objektív 16 – 50 mm poskytnú vašim video blogom neuveriteľnú ostrosť, farbu a hĺbku. Môžete nahrávať video s rozlíšením 4K/UHD a frekvenciou snímania 30p a spomalené videosekvencie s rozlíšením Full HD. Hybridné automatické zaostrovanie je rýchle, presné a plynulé.

Perspektíva podľa vašich predstáv

Sklopte veľký monitor fotoaparátu Z 50 s vysokým rozlíšením smerom nadol a snímajte zábery, na ktorých budete v dokonalej kompozícii. Vyklopte monitor a získajte zaujímavé snímky, ktoré váš vlog odlíšia od ostatných. Dotykové ovládanie v štýle smartfónov uľahčuje fotografovanie a svojim snímkam môžete dodať vlastný štýl pomocou širokej škály kreatívnych efektov priamo vo fotoaparáte. Jednoducho nastavte intenzitu pri náhľade efektu.

 

Vlogujte odkiaľkoľvek

Váš mirrorless fotoaparát Nikon Z 50 je vždy pripravený. Ľahké telo sa pohodlne nosí a jeho horná a predná časť je z odolnej zliatiny horčíka. Nechcete vyrušiť svoj objekt? Zaostrovanie je úplne tiché.

 

Nahrávajte aj v pohybe

Vďaka rýchlym pripojeniam Wi-Fi® a Bluetooth® môžete nasnímať klip v kvalite 4K/UHD, zostrihať ho vo fotoaparáte, poslať ho do svojho mobilu a nahrať príspevok na sieť. To všetko bez akéhokoľvek zdržania. Aplikácia SnapBridge od spoločnosti Nikon uľahčuje zdieľanie videosekvencií na cestách.

 

Montážna doštička Smallrig na tvorbu vlogov

Upevnite príslušenstvo rýchlo a ľahko. Z 50 môžete pripevniť na priložený mini statív Manfrotto a zároveň sklopiť monitor fotoaparátu Z 50 do polohy vlog/selfie. K dispozícii sú aj sánky pre mikrofón alebo svetlo.

 

Rode Videomicro

Pripojte tento kompaktný mikrofón Rode k fotoaparátu Nikon Z 50 a zaznamenajte do svojho vlogu profesionálne znejúci zvuk. Tento smerový mikrofón zaznamenáva vysoko kvalitný zvuk s nulovým alebo minimálnym okolitým šumom. Jeho súčasťou je aj účinný ochranný návlek proti vetru, odpružený držiak Rycote® Lyre® a prepojovací kábel TRS 3,5 mm.

 

Mini statív Manfrotto Pixi

Stačí stlačiť tlačidlo na guľovom kĺbe tohto prenosného statívu a môžete nastaviť fotoaparát do požadovanej polohy. Alebo sklopte nohy statívu k sebe a vytvorte tak pohodlnú rukoväť na snímanie záberov v pohybe. Vďaka elegantnému talianskemu dizajnu bude vaša súprava vyzerať rovnako dobre ako vaše vlogy.

 

Obsah balenia:

1x fotoaparát Nikon Z50
1x objektív Nikkor DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR
1x Popruh AN-DC20
1x Krytka tela BF-N1
1x Očnica DK-30
1x Nabíjateľná li-ion batéria EN-EL25
1x Nabíjačka MH-32
1x USB kábel UC-E21
1x Manfrotto PIXI Mini Tripod
1x RODE VideoMicro
1x SMALLRIG LCN2525  Mounting Plate

 

Nikon Z50 Vlogger kit si môžte zakúpiť v našom e-shope.

 

 

Súprava Nikon Z 50 pre vlogerov
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...