SRÍ LANKA - FOTO PREZENTÁCIA

SRÍ LANKA - FOTO PREZENTÁCIA

Novinky  /  Tlačová Správa / 08.01.2016 / 11:05

FOTO PREZENTÁCIA – SRÍ LANKA

kedy?

13.1.2016 (STREDA) od 17:00 (je možné prísť aj neskôr)

kde?

Gallery restaurant PRO.Laika, Palackého 14, Bratislava

Vstupné:

ZDARMA - nutná rezervácia - Prihlásiť sa môžete TU !

Už tak trocha tradične sa stretneme pri chutnom srílanskom čaji v príjemných priestoroch reštaurácie Gallery restaurant PRO.Laika. Jej výborné vybavenie nám umožní zhliadnuť fotografie zo Srí Lanky, krajiny, ktorá ponúka veľa atrakcií pre milovníkov histórie a prírody, ako aj pre vášnivých fotografov, športovcov, pre rodiny s deťmi a samozrejme aj pre tých, ktorí sa chcú iba zrelaxovať, či príjemne uvoľniť pri cvičení jogy a prechádzkach po piesočnatých plážach.

Srdečne pozývame všetkých záujemcov o zájazd na Srí Lanku na našu prezentáciu. Ako aj tých, ktorí majú záujem naše zájazdy inzerovať či predávať. Takisto  nás veľmi poteší účasť účastníkov našich predošlých zájazdov. Môžeme si tak spoločne zaspomínať a pozrieť si im dobre známe miesta ako aj fotografie, ktoré ešte nevideli. V neposlednom rade vítame všetkých, ktorí si chcú s nami zacestovať aspoň virtuálne :-)


Reštaurácia má vhodnú premietaciu techniku aj ozvučenie, vďaka čomu budú všetci dobre vidieť aj počuť. Aby však bolo pre každého pripravené miesto, prosíme Vás o vyplnenie prihlášky. Účasť po prihlásení nie je záväzná, len veľmi prosíme, aby ste sa v prípade zmeny Vášho programu odhlásili a uvolnili tak miesto ďalším záujemcom.

 

Prezentáciu vedie: Irena Chrapanová

 

Vstupné: ZDARMA - nutná rezervácia - Prihlásiť sa môžete TU !


Rezervácia vstupného zahŕňa 2-hodinovú prezentáciu vrátane diskusie a prezentačné materiály. Rezervácia vstupného nezahŕňa prípadné občerstvenie / reštaurácia varí – a chutne :-)

 

Stretneme sa o 17:00 hod. priamo v Gallery restaurant PRO.Laika na Palackého 14. V prípade záujmu o neskorší príchod uveďte toto prosím do poznámky. Fotografie Vám radi ukážeme aj na konci prezentácie. Pre záujemcov radi zostaneme aj do 20:00 hod.

Ďalšie informácie nájdete na stránkach CK LIBER.

 

SRÍ LANKA - FOTO PREZENTÁCIA
4 5 with 1
 
počet hodnotení: 1

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...