Sony deň v PRO.Laika (6.10.2015)

Sony deň v PRO.Laika (6.10.2015)

Novinky  /  PRO.Laika / 01.10.2015 / 12:20

Vyskúšajte si nové fotoaparáty a objektívy,
    získajte nové informácie od Sony špecialistu
        a využite zaujímavé zľavy!

 

 

SONY DEŇ

Vážení zákazníci, priatelia fotografie,

pozývame vás na predvádzaciu akciu spoločností Sony a PRO.Laika, ktorá sa bude konať dňa 6.10.2015 (utorok). Prvá časť sa uskutoční v priestoroch predajne PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava, od 11:00 do 15:00 hod, kde si budete môcť vyskúšať aktuálnu ponuku fotoaparátov  Sony Alpha, objektívov Sony a Carl Zeiss. Diskutovať môžete so Sony špecialistom Jakubom Peckom, hosťom zo Sony ČR.

SONY PREZENTÁCIA

Druhá časť sa bude konať v priestoroch reštaurácie PRO.Laika Gallery restaurant, Palackého 14, Bratislava od 17:00 hod. Tu vám špecialista na Sony fotoaparáty predstaví portfólio fotoaparátov a objektívov Sony, výhody mirrorless fotoaparátov a revolučné technické riešenia obsiahnuté v nových modeloch. 


POZOR, počet miest je obmedzený, preto je nutná registrácia na mail martin.farkas@prolaika.sk. Vašu registráciu vám spätne potvrdíme e-mailom. 

 

SONY BONUSOVÉ ZĽAVY

Zakúpte vybrané modely fotoaparátov Sony počas mesiaca október v obchode PRO.Laika a získajte až 100€ zľavu na ďalší nákup techniky Sony!

 

SONY FOTO SÚŤAŽ

Portál Fotoma v spolupráci so spoločnosťou Sony a PRO.Laika uvádza veľkú fotosúťaž na tému FARBY. Máte vo svojom portfóliu zaujímavú fotografiu, ktorá hýri farbami alebo fotografiu, ktorá naopak vyniká zaujímavým monochromatickým tónom? Je to aktuálna fotografia jesennej krajiny alebo zaujímavý detail či zátišie? Je to portrét? Ak sa vojde do širokej témy FARBY, neváhajte a nahrajte ju do súťažnej galérie a vyhrajte ceny od spoločnosti Sony v hodnote takmer 2000€!

Sony deň v PRO.Laika (6.10.2015)
5 5 with 1
 
počet hodnotení: 1

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...