Sigma rozširuje svoj rad objektívov pod označením C-Contemporary

Sigma rozširuje svoj rad objektívov pod označením C-Contemporary

Novinky  /  Ivan Malárik / 12.03.2021 / 11:05

SIGMA 24 mm F3,5 DG DN | Contemporary 

- výnimočné detaily a krásny bokeh. Osloboďte svoju fantáziu týmto neuveriteľným spôsobom širokouhlým prime sklom pre zrkadlové fotoaparáty.

Napriek malým rozmerom nedochádza k nijakému kompromisu v oblasti výkonu - je schopný zachytiť podľa potreby tie najjemnejšie detaily pri snímaní na full-frame fotoaparátoch s vysokým rozlíšením. S veľmi krátkou minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou okolo 10 cm a maximálnym reprodukčným pomerom 1: 2 umožňuje fotografom fotografovať voľnejšie bez obáv o vzdialenosť medzi objektívom a objektom. Robustná a štýlová povrchová úprava tela objektívu I series prináša uspokojivejší zážitok z fotografovania. Sigma 24 mm F3,5 DG DN | Contemporary univerzálne pevné sklo, ktoré sa stane rozšírením vašej tvorivej vízie.

 

Bajonet Sigma L / Panasonic / Leica

Link: https://www.prolaika.sk/e-shop/sigma-24mm-f35-dg-dn-contemporary-i-series-pre-sigma-l-panasonic-leica/p-4976469.xhtml

Bajonet Sony E

Link: https://www.prolaika.sk/e-shop/sigma-24mm-f35-dg-dn-contemporary-i-series-pre-sony-e/p-4976387.xhtml

 

 

SIGMA 35mm F2 DG DN | Contemporary

- najvyššia úroveň optického výkonu pri maximálnej clone F2 s telom objektívu veľkosti, ktorá sa zhoduje so zrkadlovým systémom.

Axiálna chromatická aberácia, ktorá je u svetlých objektívov obzvlášť dôležitá, je korigovaná pomocou skla SLD, zatiaľ čo optimálne umiestnenie indexových prvkov s vysokou refrakciou poskytuje efektívnu korekciu rôznych typov aberácie pri minimálnom množstve použitého skla. Použitie troch vysoko presných asférických šošoviek tvarovaných zo skla, ktoré boli umožnené vďaka pokrokovej výrobnej technológii v továrni Aizu, jedinom výrobnom závode spoločnosti SIGMA. Tieto prvky poskytujú korekciu sférickej aberácie a zakrivenia poľa a kolísanie aberácie v čase zaostrenia. Dizajn objektívu tiež poskytuje veľmi dobrú korekciu sagitálnej aberácie kómy, vďaka čomu dokáže snímať detaily dostatočne jemné na to, aby sa dal použiť na fotografovanie nočnej oblohy.

 

Bajonet Sigma L / Panasonic / Leica

Link: https://www.prolaika.sk/e-shop/sigma-35mm-f2-dg-dn-contemporary-i-series-pre-sigma-l-panasonic-leica/p-4976478.xhtml

Bajonet Sony E

Link: https://www.prolaika.sk/e-shop/sigma-35mm-f2-dg-dn-contemporary-i-series-pre-sony-e/p-4976470.xhtml

 

SIGMA 28-70mm F2.8 DG DN | Contemporary

- definuje štandardné zväčšenie pre bezzrkadlovky kombináciou vynikajúceho optického výkonu, konštantnej clony F2,8 a ľahkého a kompaktného tela.

Je to najmenší a najľahší objektív vo svojej triede. Táto nová optika, ktorá zostáva v súlade so základnou koncepciou modernej línie spočívajúcou v udržiavaní optimálnej rovnováhy medzi optickým výkonom a veľkosťou objektívu, poskytuje výsledky profesionálnej kvality v tele dostatočne malom na to, aby ste na ňu mohli vyraziť aj príležitostné výlety. Okrem uprednostnenia prenosnosti predstavili optickí inžinieri spoločnosti SIGMA novú kombináciu povrchových úprav a štrukturálnych prvkov, vďaka ktorým je tento štandardný transfokátor dobre vybavený na použitie v širokom spektre fotografovaní prostredí. Rovnako bola použitá najnovšia výrobná techniky na zaistenie mimoriadne vysokej kvality konštrukcie.

 

Bajonet Sigma L / Panasonic / Leica

Link:  https://www.prolaika.sk/e-shop/sigma-28-70mm-f28-dg-dn-contemporary-pre-sigma-l-panasonic-leica/p-4976386.xhtml

Bajonet Sony E

​Link: https://www.prolaika.sk/e-shop/sigma-28-70mm-f28-dg-dn-contemporary-pre-sony-e/p-4975855.xhtml

 

Vzorové fotografie nájdete na: https://www.sigma-global.com/en/lenses/c021_28_70_28/

Sigma rozširuje svoj rad objektívov pod označením C-Contemporary
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

  • Branislav Gajan / 13.03.2021 07:14:42
    Dam vam jednu RADU .. Sigma rozsiruje svoj RAD objekivov .. :) Nevyzeraju zle, skoda len, ze som nenasiel bajonet Nikon Z :(
  • Branislav Gajan / 13.03.2021 07:14:42
    Dam vam jednu RADU .. Sigma rozsiruje svoj RAD objekivov .. :) Nevyzeraju zle, skoda len, ze som nenasiel bajonet Nikon Z :(
    Ivan Malárik / 16.03.2021 10:52:41
    Ďakujem za upozornenie. Opravené :) Je to tak, na bajonet Z si musíme ešte chvíľu počkať. ;)
Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...