Sigma ponúka možnosť výmeny bajonetu

Novinka  /  PRO.Laika / 20.08.2013 / 00:00

Sigma spustí už začiatkom septembra jedinečnú službu, ktorú iný výrobca objektívov vo svojej ponuke nemá. Ide o službu výmeny bajonetu. Na čo je to dobré? No, ak ste sa rozhodli, že vám už systém s ktorým fotografujete nevyhovuje a rozhodnete sa prejsť ku konkurenčnej značke, nemusíte celú svoju foto výbavu predávať. Na vybraných objektívoch Sigma bude možnosť nechať vymeniť bajonet podľa toho, ku ktorej značke ste sa rozhodli prejsť. Samozrejmosťou je zachovanie plnej funkčnosti objektívu s novým bajonetom.
 

 

Objektív nie je len kľúčovým prostriedkom pre fotografický prejav, ale je tiež neodmysliteľnou súčasťou fotografickej výbavy. Práve toto bol pre Sigmu podnet pre rozvoj systému, ktorý bude môcť fotograf používať dlhú dobu. Ako skúsený výrobca, ktorý vyvinul pestrú škálu výnimočných objektívov, prichádza Sigma s jedinečnou platenou službou „Mount Conversion Service“ (možnosť výmeny bajonetu), ktorá vám umožní používať vaše obľúbené objektívy Sigma aj v prípade, že sa rozhodnete zmeniť značku fotoaparátu.

 

Podrobné informácie:

V súčastnosti je táto služba dostupná pre všetky nové objektívy v štyroch produktových radách (Art, DN Art, Contemporary, Sport)

 

Objektívy pre zrkadlovky:

Sigma 35mm F1.4 DG HSM

Sigma 120-300mm F2.8 DG OS HSM

Sigma 30mm F1.4 DC HSM

Sigma 17-70mm F2.8-4 DC MACRO OS HSM

Sigma 18-35 mm F1.8 DC HSM

 

Dostupné bajonety: SIGMA, SONY, NIKON, PENTAX, CANON

 

 

Objektívy pre mirrorless fotoaparáty:

Sigma 19mm F2.8 DN

Sigma 30mm F2.8 DN

Sigma 60 mm F2.8 DN

 

Dostupné bajonety: MICRO Four Thirds (Olympus/Panasonic), Sony E-mount (NEX)

 

Cena a dĺžka výmeny bajonetu:

Jedná sa o platenú službu, ktorú vykonáva autorizovaný servis. Cena je stanovená od $80 do $250. Ceny pre európsky trh zatiaľ neboli stanovené. Dĺžka servisu záleží od regiónu, napríklad v Japonsku sa očakáva, že výmena potrvá približne dva týždne. Bližšie informácie môže poskytnúť autorizovaný servis.

Sigma ponúka možnosť výmeny bajonetu
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...