Samyang predstavuje novinku AF 85mm f/1.4 RF pre bajonet Canon R

Samyang predstavuje novinku AF 85mm f/1.4 RF pre bajonet Canon R

Samyang rozšíril množstvo bajonetov, pre ktoré ponúka svoj objektív AF 85mm f / 1,4  /  PRO.Laika / 02.06.2020 / 10:25

Samyang rozšíril množstvo bajonetov, pre ktoré ponúka svoj objektív AF 85mm f / 1.4. Tentoraz pribudol Canon RF, teda full frame CSC fotoaparáty od Canonu.

 

 

Samyang AF 85mm f/1.4 RF

 Podporuje nielen manuálne, ale aj automatické zaostrovanie. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť je 90 cm, maximálne zväčšenie tak dosiahne 0,11 ×. Svetelnosť ponúkne výbornú hodnotu f1,4, pomocou 9 lamelovéj clony je možné nastaviť nanajvýššiu clonu f16. Objektív má povrchové vrstvy UMC pre potlačenie odleskov a závojov.

 

Tento nový objektív prináša nádherný bokeh, vynikajúcu kvalitu obrazu a spoľahlivé automatické ostrenie. Spoločne s objektívom AF 14mm f/2.8 RF, nedávno uvedeným na trh, otvára Samyang AF 85mm f/1.4 RF nové možnosti majiteľom fotoaparátov Canon EOS R. Ohnisková vzdialenosť 85mm je najvšestrannejšou ohniskovou vzdialenosťou pre portrétovú fotografiu a umožňuje fotografom úžasné zábery s bezchybnými detailmi.

 

AF 85mm f/1.4 RF sa skladá z 11 členov v 8 skupinách, so 4 HR členmi s vysokým indexom lomu a ED členmi s extra nízkym rozptylom. Objektív s impozantnou kvalitou obrazu od kraja ku kraju. Táto vynikajúca optická konštrukcia spoločne s 9 lamelovou clonou poskytuje prirodzený kruhový bokeh s fantastickým rozostrením pozadia.

 

Okrem úžasnéj optickéj konštrukcie vybavila spoločnosť Samyang objektív tiež zaostrovacím motorom DLSM (Dual Linear Sonic Motor) s tichým a efektívnym výkonom pre automatické ostrenie. Tým sa objektív stáva úžasným pomocníkom nielen pre fotografov, ale aj pre tvorcov videí. Ochranné tesnenie proti poveternostným podmienkam chráni objektív pred prachom, ľahkým dažďom a snehom a umožňuje robenie úchvatných snímok aj za horších podmienok.

 

 

Hlavné vlastnosti:

Ľahký a kompaktný

9 lamelová clona pre prirodzený kruhový bokeh

Zaostrovací motor DLSM (Dual Linear Sonic Motor) s tichým a spoľahlivým chodom pre automatické ostrenie

Vynikajúci objektív pre fotografov i tvorcov videí

Utesnený proti nepriaznivým vplyvom počasia

 

Rozmery: dĺžka: 97,5 mm

                 priemer 88 mm

Hmotnosť: 584 g.

Priemer filtra: 77mm

 

Objektiv Samyang AF 85mm f/1.4 RF  bude dostupný v priebehu jula a môžete si ho predobjednať za 639 € v našom e-shope.

Samyang predstavuje novinku AF 85mm f/1.4 RF pre bajonet Canon R
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...