Prolaika Podcast: #6 Martin Kučera, krajinársky fotograf

Prolaika Podcast: #6 Martin Kučera, krajinársky fotograf

Novinky  /  FOTOma.sk / 28.06.2023 / 08:20

6. diel v znamení krajinárskej fotografie

V našom štúdiu sme v najnovšom diely Prolaika Podcastu vyspovedali nášho dlhoročného ''fotomáka'' Martina Kučeru. Jeho vášeň pre krajinársku fotografiu je cítiť v každej vete, no nebráni sa žiadnemu žánru fotografie, čo potvrdzuje aj jeho zaujímavá tvorba, vďaka ktorej ľahšie prežíval pandémiu. Martin nám prezradil, že je aj vo fotoklube, inšpiroval nás jeho cestovateľskými foto výletmi a v neposlednom rade sme rozobrali aj jeho technikú akou svet zachytáva. Nový podcast môžete počúvať na Spotify, Apple Podcasts, alebo nás môžete počúvať aj vidieť na našom YouTube kanáli.


Ak vás Martinová  tvorba zaujala, odporúčame preskúmať aj jeho fotogalériu na našom webe: https://www.fotoma.sk/profil/4222/martin-kucera/

Vytvárame komunitu

Portál fotoma.sk je v súčastnosti nabitý novinkami, recenziami a hlavne fotkami našich členov komunity fotografov a tvorcov. V dobách, kedy nám algoritmi podsúvajú reklamy a obsah, ktorý často krát možno ani nechceme sledovať, nám príde tento typ živého obsahu vzácny. Na sociálnych sieťach denne zverejňujeme #fotodna, ktoré vytvárajú naši členovia. Do našich podcastov si budeme volať členov komunity a budem s nimi prinášať zaujímavé rozhovory o ich tvorbe, procesoch, vyzrievaní, ale aj o ich živote. 

 

Novú sériu podcastov moderuje Ivan Malárik

 

Ivan je video tvorca a fotograf,  ktorý je súčasťou tímu Prolaika už viac ako 10 rokov.  "Víziou projektu Prolaika Podcast je spoznať aktívnych členov portálu fotoma.sk, získať inšpiráciu a budovať komunitu". Ivan nám predstaví zaujímavých hostí, s ktorými bude diskutovať na rôzne témy blízke fotografii, sprostredkuje nám ich skúsensti a bonusom budú aj tipy a triky respondentov.

 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadat: https://www.prolaika.sk/ 

Vypočujte si podcast:​ 

Prolaika Podcast nájdete na týchto kanáloch:

Anchor: https://anchor.fm/prolaika

Spotify: https://open.spotify.com/show/0libjyo8s1GUBzxG3hNlaI
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/prolaika-podcast/id1668176731

Prolaika Podcast: #6 Martin Kučera, krajinársky fotograf
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...