Prolaika Podcast: #5 Tomáš Haluška, portrétny fotograf

Prolaika Podcast: #5 Tomáš Haluška, portrétny fotograf

Novinky  /  FOTOma.sk / 31.05.2023 / 17:55

Portrétna fotografia

V piatom diely Prolaika Podcastu ku nám do štúdia zavítal portrétny fotograf Tomáš Haluška. Prezradil nám aké boli jeho začiatky, prvá fototechnika, čo preferuje pri fotení. V závere sme sa pozreli na jeho pohľad na portrétnu fotografiu. Tomáš pravidelne pridáva fotografie aj na náš portál fotoma.sk. Nový podcast môžete počúvať na Spotify, Apple Podcasts, alebo nás môžete počúvať aj vidieť na našom YouTube kanáli.

Ak vás Tomášová  tvorba zaujala, odporúčame preskúmať aj jeho fotogalériu na našom webe: https://www.fotoma.sk/profil/1176/tomas-haluska/

 

Vytvárame komunitu

Portál fotoma.sk je v súčastnosti nabitý novinkami, recenziami a hlavne fotkami našich členov komunity fotografov a tvorcov. V dobách, kedy nám algoritmi podsúvajú reklamy a obsah, ktorý často krát možno ani nechceme sledovať, nám príde tento typ živého obsahu vzácny. Na sociálnych sieťach denne zverejňujeme #fotodna, ktoré vytvárajú naši členovia. Do našich podcastov si budeme volať členov komunity a budem s nimi prinášať zaujímavé rozhovory o ich tvorbe, procesoch, vyzrievaní, ale aj o ich živote. 

 

Novú sériu podcastov moderuje Ivan Malárik

 

Ivan je video tvorca a fotograf,  ktorý je súčasťou tímu Prolaika už viac ako 10 rokov.  "Víziou projektu Prolaika Podcast je spoznať aktívnych členov portálu fotoma.sk, získať inšpiráciu a budovať komunitu". Ivan nám predstaví zaujímavých hostí, s ktorými bude diskutovať na rôzne témy blízke fotografii, sprostredkuje nám ich skúsensti a bonusom budú aj tipy a triky respondentov.

 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadat: https://www.prolaika.sk/ 

Vypočujte si podcast:​ 

Prolaika Podcast nájdete na týchto kanáloch:

Anchor: https://anchor.fm/prolaika

Spotify: https://open.spotify.com/show/0libjyo8s1GUBzxG3hNlaI
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/prolaika-podcast/id1668176731

Prolaika Podcast: #5 Tomáš Haluška, portrétny fotograf
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...