Prolaika Podcast: #4 Marcel Rebro, dokumentárny fotograf časť 1/2 - EXPEDÍCIA NENCI

Prolaika Podcast: #4 Marcel Rebro, dokumentárny fotograf časť 1/2 - EXPEDÍCIA NENCI

Novinky  /  FOTOma.sk / 26.04.2023 / 08:00

Štvrtý diel Prolaika Podcastu je v znamení jedinečných cestovateľských zážitkov

Marcel Rebro je dokumentárny fotograf a cestovateľ s velkým C. Takmer hodinový  špeciál nášho podcastu začína predstavením, toho čo Marcela baví fotiť najviac a prečo, ako začínal, aký bol jeho prvý fotoaparát a podobne.

Po krátkom úvode sme sa presunuli ku jeho najaktuálnejšej výprave, ktorú absolvoval v roku 2022. Zážitky z expedície do odľahlej ruskej oblasti NENCI sme pri nakrúcaní počúvali s doslova zatajeným dychom. Marcela s jeho fotoaparátmi toto kočovné vymierajúce etnikum prijalo medzi seba a my máme možnosť vďaka nemu nazrieť ako sa ešte aj v roku 2023 žije v tak odľahlej časti sveta. Pohodlne sa usadte, začíname.

Ak vás Marcelová tvorba zaujala, odporúčame preskúmať aj jeho fotogalériu na našom webe: https://www.fotoma.sk/profil/2122/marcel-rebro/fotografie/

Počúvať nás môžete na SpotifyApple Podcasts, alebo nás môžete počúvať aj vidieť na našom YouTube kanáli.

Vytvárame komunitu

Portál fotoma.sk je v súčastnosti nabitý novinkami, recenziami a hlavne fotkami našich členov komunity fotografov a tvorcov. V dobách, kedy nám algoritmi podsúvajú reklamy a obsah, ktorý často krát možno ani nechceme sledovať, nám príde tento typ živého obsahu vzácny. Na sociálnych sieťach denne zverejňujeme #fotodna, ktoré vytvárajú naši členovia. Do našich podcastov si budeme volať členov komunity a budem s nimi prinášať zaujímavé rozhovory o ich tvorbe, procesoch, vyzrievaní, ale aj o ich živote. 

 

Novú sériu podcastov moderuje Ivan Malárik

 

Ivan je video tvorca a fotograf,  ktorý je súčasťou tímu Prolaika už viac ako 10 rokov.  "Víziou projektu Prolaika Podcast je spoznať aktívnych členov portálu fotoma.sk, získať inšpiráciu a budovať komunitu". Ivan nám predstaví zaujímavých hostí, s ktorými bude diskutovať na rôzne témy blízke fotografii, sprostredkuje nám ich skúsensti a bonusom budú aj tipy a triky respondentov.

 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadat: https://www.prolaika.sk/ 

 

Vypočujte si podcast:​

Prolaika Podcast nájdete na týchto kanáloch:

Anchor: https://anchor.fm/prolaika

Spotify: https://open.spotify.com/show/0libjyo8s1GUBzxG3hNlaI
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/prolaika-podcast/id1668176731

Prolaika Podcast: #4 Marcel Rebro, dokumentárny fotograf časť 1/2 - EXPEDÍCIA NENCI
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...