Prolaika Podcast: #14 Julo Kotus, fotograf, videotvorca a bloger

Prolaika Podcast: #14 Julo Kotus, fotograf, videotvorca a bloger

Novinky  /  Ivan Malárik / 25.04.2024 / 19:50

"Robiť veci so srdcom"

V 14. epizóde nášho podcastu sme sa zamerali na ďalší inšpiratívny príbeh, ktorý píše sám Julo Kotus. Fotograf, videotvorca, a bloger, pre ktorého je každá kompozícia srdcovou záležitosťou. Ku fotografii ho ako jedného z mála našich hostí priviedol jednoduchý uhlík a papier. Od kreslenia až po štúdium v Anglicku všetky kroky viedli ku fotografovaniu a tvoreniu.

Bol pri zrode nášho portálu fotoma.sk, miluje dokumentárnu a reportážnu fotografiu a rád zachytáva ľudí v každodennom živote. Jeho príbeh je nielen inšpiratívny, ale aj poučný. Vypočujte si, ako nám Julo približuje svoje zážitky a vášeň pre fotografiu.

Nový podcast môžete počúvať na Spotify, Apple Podcasts, alebo nás môžete počúvať aj vidieť na našom YouTube kanáli.
 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadať: https://www.prolaika.sk/

Vytvárame komunitu

Portál fotoma.sk je v súčastnosti nabitý novinkami, recenziami a hlavne fotkami našich členov komunity fotografov a tvorcov. V dobách, kedy nám algoritmi podsúvajú reklamy a obsah, ktorý často krát možno ani nechceme sledovať, nám príde tento typ živého obsahu vzácny. Na sociálnych sieťach denne zverejňujeme #fotodna, ktoré vytvárajú naši členovia. Do našich podcastov si budeme volať členov komunity a budem s nimi prinášať zaujímavé rozhovory o ich tvorbe, procesoch, vyzrievaní, ale aj o ich živote. 

 

Novú sériu podcastov moderuje Ivan Malárik

 

Ivan je video tvorca a fotograf,  ktorý je súčasťou tímu Prolaika už viac ako 10 rokov.  "Víziou projektu Prolaika Podcast je spoznať aktívnych členov portálu fotoma.sk, získať inšpiráciu a budovať komunitu". Ivan nám predstaví zaujímavých hostí, s ktorými bude diskutovať na rôzne témy blízke fotografii, sprostredkuje nám ich skúsensti a bonusom budú aj tipy a triky respondentov.

 

V prípade záujmu o techniku viete kde hľadat: https://www.prolaika.sk/ 

Vypočujte si podcast:​ 

Prolaika Podcast nájdete na týchto kanáloch:

Anchor: https://anchor.fm/prolaika

Spotify: https://open.spotify.com/show/0libjyo8s1GUBzxG3hNlaI
Apple Podcasts: https://podcasts.apple.com/us/podcast/prolaika-podcast/id1668176731

Prolaika Podcast: #14 Julo Kotus, fotograf, videotvorca a bloger
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...