Prežite dobrodružstvá s novým fotoaparátom COOLPIX W300 do každého počasia a akcie

Prežite dobrodružstvá s novým fotoaparátom COOLPIX W300 do každého počasia a akcie

Novinky  /  Tlačová Správa / 31.05.2017 / 06:00

Amsterdam, Holandsko, 9. mája 2017: Spoločnosť Nikon predstavuje úplne nový fotoaparát COOLPIX W300 – kompaktný fotoaparát do každého počasia, ktorý sa nezľakne hlbokej vody. Tento jednoducho ovládateľný fotoaparát ideálny pre dobrodruhov je pripravený na snímanie exteriérov, mesta i všetkého medzi tým. 

Fotoaparát COOLPIX W300 jednoducho zachytáva 16-megapixelové fotografie a videosekvencie s rozlíšením 4K/UHD v hĺbke až do 30 m bez vodotesného krytu.1 Tento kompaktný fotoaparát odolný proti prachu, ktorý podáva solídne výkony aj na súši, neprestáva snímať až do teploty –10 °C.2 A jeho telo odolné proti otrasom znesie pády z výšky až 2,4m.3 Širokouhlý objektív NIKKOR s vysokou svetelnosťou poskytuje používateľom slobodu pri snímaní skvelých záberov akcie pri slabom osvetlení alebo v tmavom prostredí pod vodou. Režim makro umožňuje zachytiť extrémne detailné zábery drobných zázrakov nad hladinou i pod ňou. Podpora systémov GPS/GLONASS/QZS uľahčuje označovanie záberov geografickými značkami a zaznamenávanie trás. Pripojenie pomocou aplikácie SnapBridge umožňuje používateľom synchronizovať fotografie s inteligentným zariadením už počas snímania alebo snímať na diaľku pomocou inteligentného zariadenia.

 

Ines Bernardesová, product manager, Nikon Europe povedala: „Ak si chcete užiť trochu dobrodružstva, tento kompaktný fotoaparát je pre vás ako stvorený. Vyrazte na cestu s fotoaparátom COOLPIX W300 a môžete zachytiť zábavu v bazéne či krásy, ktoré pozorujete počas šnorchlovania, alebo dokonca môžete zaznamenať svoje ponory počas kurzu potápania v otvorenej vode pre pokročilých. Môžete snímať scenériu zo zadného sedadla džípu alebo filmovať akciu na šikmom svahu bez obáv o svoj fotoaparát. Pripojenie pomocou aplikácie SnapBridge navyše umožňuje okamžite zdieľať vaše zážitky.“

Súhrn hlavných funkcií

 

Odolná konštrukcia. Odolný výkon. Skutočná sloboda. Vodotesnosť do hĺbky 30 m bez vodotesného krytu.1 Odolnosť proti otrasom pri páde z výšky až 2,4m.2 Odolnosť proti mrazu až do teploty –10 °C a takisto odolnosť proti prachu.3

Vzrušujúce okamihy. Výnimočné snímky. Citlivý back side iluminated 16-megapixelový snímač CMOS a objektív s vysokou svetelnosťou f/2,8 a 5-násobným optickým priblížením. Dynamic Fine Zoom4  zdvojnásobuje dosah objektívu, čo umožňuje výrazne priblížiť akciu.

Ukážte viac zo sveta. Záznam videosekvencií s rozlíšením 4K/UHD 30p alebo Full HD (1080p) na súši aj pod vodou. Nová expozičná pamäť umožňuje snímať plynulé videosekvencie pri zmenách svetla, čo je užitočné najmä pri filmovaní pod vodou.

Ostrý a stabilný. Rýchle automatické zaostrovanie a pôsobivá päťosá hybridná stabilizácia obrazu od spoločnosti Nikon umožňuje rýchle, stabilné a presné snímanie – na súši aj pod vodou.

Vie, kam idete. Ukazuje, kde ste boli. Nové tlačidlo Nástroje fotoaparátu okamžite zobrazí na monitore informácie zo systému GPS, počet prejdených krokov a údaje o nadmorskej výške a tlaku vzduchu alebo o hĺbke a tlaku vody.

Jednoduché ovládanie pre životy plné dobrodružstiev. Hlboký grip, veľký monitor a jednoduché ovládanie pod vodou i v rukaviciach.

Svet čaká. Objavujte ho. Statívový závit fotoaparátu je užitočný, keď chcete použiť príslušenstvo, napríklad podvodný blesk Nikon SB-N10, alebo snímať časozberné videosekvencie so statívom.

1 Vodotesnosť: spĺňa testovacie podmienky spoločnosti Nikon zodpovedajúce 8. triede ochrany podľa normy JIS/IEC (IPX8). Približne 60 minút možno snímať v hĺbke do 30 m.

2 Odolnosť proti mrazu a prachu: spĺňa testovacie podmienky spoločnosti Nikon zodpovedajúce 6. triede ochrany podľa normy JIS/IEC (IPX6).

3 Odolnosť proti otrasom: spĺňa testovacie podmienky spoločnosti Nikon podľa štandardu MIL-STD 810F, metóda 516.5 – otrasy (pád na preglejku s hrúbkou 5 cm z výšky 240 cm).

4 Funkcia Dynamic Fine Zoom dokáže priblížiť 2-násobnú vzdialenosť v porovnaní s najdlhším dosahom optického teleobjektívu a súčasne zachovať plné rozlíšenie snímky.

 

Kompatibilita s aplikáciou SnapBridge

Pripojenia Bluetooth® a Wi-Fi® fotoaparátu sú k dispozícii len pri používaní aplikácie SnapBridge. Pred použitím funkcie SnapBridge s týmto fotoaparátom je potrebné nainštalovať do kompatibilného inteligentného zariadenia aplikáciu Nikon SnapBridge.

Značka a logá Bluetooth® sú registrované obchodné známky, ktoré vlastní spoločnosť Bluetooth SIG, Inc., a akékoľvek použitie týchto známok spoločnosťou Nikon a jej pobočkami je na základe licencie.

Wi-Fi® a logo Wi-Fi Certified sú registrované ochranné známky spoločnosti Wi-Fi Alliance®.

Android a Google Play sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.

Prežite dobrodružstvá s novým fotoaparátom COOLPIX W300 do každého počasia a akcie
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...