Panasonic LUMIX G 20 mm / F1.7 II ASPH

Novinka  /  Tlačová Správa / 27.06.2013 / 00:00

Bratislava, 27. júna 2013 - Spoločnosť Panasonic predstavuje nový výmenný objektív určený pre fotoaparáty so systémom Micro 4/3. Model LUMIX G 20 mm / F1.7 II ASPH (H-H020E) ponúka ohniskovú vzdialenosť zodpovedajúcu 40 mm pri klasickom fotoaparáte. Je preto vhodný na fotografovanie scenérií či slabo osvetlených interiérov, pričom poteší dokonale jemným zaostrením. Nástupca modelu H-H020E má subtílnejšie rozmery a výrazne nižšiu váhu, čo ocenia najmä tí, ktorí sú zvyknutí mať svoj ​​fotoaparát "na krku" celý deň.

 

 

 

 

Objektív sa skladá zo 7 optických členov v 5 skupinách. Medzi nimi nájdeme aj dva asférické členy, ktoré zabraňujú vzniku chromatickej aberácie a vylepšujú optické vlastnosti objektívu, čím sa dosahuje vysoká kvalita obrazu v celom rozsahu záberu, vrátane okrajových polôh a rohov. Nežiaducim odleskom a prežiareniu bráni špeciálna nanotechnologická optická vrstva. Zárukou vysoko presného automatického ostrenia je systém Contrast AF. Objektív je vylepšeným nasledovníkom modelu H-H020E. Oproti nemu má však subtílnejšie rozmery a je aj výrazne ľahší.

Objektív LUMIX G 20 mm / F1.7 II ASPH bude k dispozícii v priebehu augusta 2013 za predpokladanú cenu okolo 400 EUR.

 

O spoločnosti Panasonic:

Panasonic Corporation je svetovým lídrom vo vývoji a výrobe elektronických produktov a komplexných riešení pre zákazníkov v spotrebiteľskej, obchodnej a priemyselnej sfére. Od svojho založenia v roku 1918 neustále rastie v globálnom meradle, v súčasnej dobe prevádzkuje po celom svete viac ako 500 konsolidovaných spoločností. Za finančný rok končiaci 31. marcom 2012 vykázali tieto spoločnosti čisté konsolidované tržby vo výške 7,30 bilióna japonských jenov (zhruba 68 miliárd eur). Hlavným cieľom Panasonic Corporation je vytvárať prostredníctvom inovatívnych riešení nové hodnoty vo všetkých oblastiach svojej činnosti a tým zlepšovať život svojich zákazníkov aj svet, v ktorom žijú. Viac informácií o spoločnosti a značke Panasonic nájdete na internetových stránkach

http://panasonic.net.

Panasonic LUMIX G 20 mm / F1.7 II ASPH
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...