Nový Samyang AF 35-150mm F2-2.8 L mount

Nový Samyang AF 35-150mm F2-2.8 L mount

Společnost Samyang posiluje systém objektivů s bajonetem L.  /  Tlačová Správa / 05.06.2024 / 07:10
Spoločnosť Samyang posilňuje svoj systém objektívov s bajonetom L o nový všestranný objektív so zoomom - AF 35-150 mm F/2-2,8 L.
 
Rovnako ako predchádzajúca verzia od spoločnosti Sony má nový objektív maximálnu svetelnosť F/2 pre ohniskovú vzdialenosť 35 mm a F/2,8 pre ohniskovú vzdialenosť 150 mm, čím pokrýva päť najpopulárnejších ohniskových vzdialeností: 35 mm, 50 mm, 85 mm, 135 mm a 150 mm.
Objektív ponúka vynikajúci výkon pri priblížení pre všestranné fotografovanie so zoomom. S minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou 0,32 m pri 35 mm a 0,85 m pri 150 mm môžete ľahko zachytiť zábery zblízka s ostrými detailmi. V kombinácii s vysokou svetelnosťou objektívu môžete ľahko získať mimoriadne ostré detailné snímky s krásne rozostreným pozadím, vďaka čomu je objektív ešte všestrannejší.
Konštrukcia objektívu pozostáva z 21 prvkov v 18 skupinách vrátane 2 prvkov ASP, 1 prvku H-ASP, 3 prvkov HR a 6 prvkov ED, ktoré poskytujú vynikajúci optický výkon v celom rozsahu zoomu. Na prvkoch objektívu je použitá aj povrchová úprava Ultra Multi-Coating (UMC), ktorá minimalizuje nežiaduce odlesky a tiene a zabezpečuje prirodzený a jasný obraz. Široká clona účinne oddeľuje objekt od pozadia a 9 lamiel clony vytvára hladký, fascinujúci bokeh.
 
 

Objektív je vybavený obľúbeným lineárnym krokovým motorom (STM), ktorý je rýchly a citlivý a je vhodný na fotografovanie aj na snímanie videa. Poskytuje vynikajúce sledovanie zaostrenia a plynulé prechody, zatiaľ čo rýchlosť automatického zaostrovania je optimalizovaná pre video. Digitálna parfokálna funkcia špecializovaná na video udržiava zaostrenie aj pri zoomovaní, čím zvyšuje efektivitu a presnosť pri snímaní. Okrem toho spoločnosť Samyang minimalizovala dýchanie objektívu počas zaostrovania.
 
Objektív má robustnú konštrukciu s kovovým tubusom a plne utesnené prevedenie proti poveternostným vplyvom, ktoré chráni pred prachom, ľahkým dažďom a snehom.
Prispôsobiteľné ovládacie prvky a tlačidlá na objektíve umožňujú používateľom spravovať rôzne funkcie, napríklad predvoľbu zaostrenia, efekt dolly a nastavenie clony.
 
V súvislosti s uvedením nového objektívu spoločnosť SAMYANG oznamuje, že rozširuje svoj sortiment objektívov pre používateľov objektívov Leica, Panasonic, Sigma, Blackmagic Design a DJI s bajonetom L.

Ceny a dostupnosť

Nový objektív bude k dispozícii v polovici júna 2024.
Navrhovaná maloobchodná cena je 1.379 €


Kľúčové vlastnosti

 

  • Vynikajúci optický výkon
  • Pokrýva najbežnejšie ohniskové vzdialenosti
  • Viacero funkcií pre video
  • Rýchle automatické zaostrovanie
  • Ideálny na makrofotografiu s minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou len 0,32 m
  • Utesnenie proti poveternostným vplyvom
  • Prepínač uzamknutia zoomu

 

Nový Samyang AF 35-150mm F2-2.8 L mount
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...