Nový objektív Tamron 70-180mm F / 2.8 Di III VXD, svetelný telezoom určený pre CSC Sony-E

Nový objektív Tamron 70-180mm F / 2.8 Di III VXD, svetelný telezoom určený pre CSC Sony-E

Novinky  /  PRO.Laika / 28.04.2020 / 11:10

 

Nový objektív Tamron 70-180mm F / 2.8 Di III VXD. Vyznačuje sa nízkou váhou a kompaktnosťou s priemerom filtra 67 mm. Rozsah ohnísk 70-180 mm so svetelnosťou f / 2,8 v celom rozsahu. Optická konštrukcia je tvorená 19 členmi v 14 skupinách. S minimálnou zaostriteľnou vzdialenosťou 85 cm. Systém ostrenia s motorom VXD, ktorý je tichší a rýchlejší ako kedykoľvek predtým a produkuje krásne čisté a ostré fotografie. Odolná konštrukcia proti prachu a vlhku s fluorovým povrchom. Je plne kompatibilný s najrôznejšími doplnkovými funkciami fotoaparátov SONY, ako napr. Fast Hybrid AF alebo Eye AF.

 

 

Vďaka použitiu špeciálnych prvkov šošoviek dosahuje Tamron 70-180 mm F / 2,8 vynikajúcu kvalitu obrazu a s krátkou minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou veľmi rozširuje možnosti fotografického vyjadrenia.

 

Optická konštrukcia objektívu je tvorená niekoľkými špeciálne umiestnenými optickými členmi, ktoré sa podieľajú na mimoriadnych optických vlastnostiach objektívu. Všestrannosť objektívu dokazuje aj minimálna zaostriteľná vzdialenosť (MOD), ktorá je u tohto modelu 85 cm. Tamron vsadil všetko na novo vyvinutý systém ostrenia s motorom VXD, ktorý je tichší a rýchlejší ako kedykoľvek predtým a produkuje krásne čisté a ostré obrázky. Nechýba ani odolná konštrukcia proti prachu a vlhku s fluorovým povrchom. Model A056 je plne kompatibilný s najrôznejšími doplnkovými funkciami fotoaparátu SONY, ako napr. Fast Hybrid AF alebo Eye AF as heslom 'tvoríme svetelné telezoomu užívateľsky dostupné', skvele dopĺňa už veľmi úspešné modely 17-28mm F/2.8 a 28-75mm F/2.8 .

 

 

Novo vyvinutý VXD mechanizmus ostriaceho motoru:

Tamron pre tento model špeciálne vyvinul svoj prvý lineárny AF pohon ostriaceho mechanizmu, ktorý nazval VXD. Je rýchlejší ako inokedy s presnosťou do 0,005 mm, čo je jedna desatina šírky ľudského vlasu. Tieto vlastnosti zaisťujú nevídane rýchly a presný výkon autofokusu (AF), ktorý dopĺňa tzv. 'Plávajúci' systém, tvorený dvoma VXD jednotkami  zaisťujúcimi čisté a ostré snímky za veľmi tichého chodu. Tento vylepšený AF umožňuje fotografom a filmárom trackovať a zaznamenávať pohyby objektu a dopriať si tak tiché a ničím nerušené snímanie.

 

Mimoriadny dizajn pre nekompromisnú obrazovú kvalitu:

Tamron 70-180mm F / 2.8 je tvorený konštrukciou 19 optických členov v 14 skupinách. Celkovo obsahuje šesť XLD (eXtra Low Dispersion) , LD (Low Dispersion) šošoviek a tri GM (Glass Molded Aspherical) a hybridné asférické šošovky. Celková sústava šošoviek je poskladaná tak, že zabraňuje chromatickéj aberácií a zachováva vysoké rozlíšenie do krajov. Tento model vyniká aj špeciálnym povrchom BBAR-G2 (Broad-Band Anti-Reflection Generation 2) pre minimalizáciu tieňov a odleskov.

Priemer filtra 67mm:

Model 70-180mm F / 2.8 má rovnaký priemer filtra ako u ostatných modelov TAMRON pre SONY-E bezzrkadlovky, čo značne znižuje náklady pri používaní PL, ND a iných filtrov.

 

Vodeodolná konštrukcia, fluórovaný povrch, Zoom lock:

Tieto vlastnosti oceníte najmä pri fotografovaní v náročných poveternostných podmienkach. Predná strana šošovky je pokrytá špeciálnou fluoridovou vrstvou, ktorá chráni pred vodou a mastnotou. Zoomlock oceníte pri transporte objektívu alebo pri nosení objektívu za opaskom. Chráni tak najmä proti nechcenému vysunutiu tubusu.

Kompatibilita s natívnymi funkciami fotoaparátu:

Tamron 70-180mm F / 2.8 je kompatibilný s väčšinou pokročilých funkcií Sony CSC fotoaparátov.

* Fast Hybrid AF

* Eye AF

* Direct Manual Focus (DMF)

* Zabudovaný systém lens-correction (tiene, chromatická aberácia, distorzie)

 

ŠPECIFIKÁCIE TAMRON 70-180MM F/2.8 DI III VXD:

* typ objektívu: zoom objektív

* ohnisková vzdialenosť: 70 - 180 mm

* svetelnosť: f / 2,8

* priemer filtra: 67 cm

* počet lamiel clony: 9

* konštrukcia-prvky / skupiny: 19 / 14

* zaostrovanie: AF / MF

* min. zaost. vzdialenosť: 27 cm

* slnečná clona: áno

* rozmery: 81 x 149 mm

* hmotnosť: 810 g

* bajonet: Sony E

 

Objektív Tamron 70-180mm F/2.8 Di III VXD baj. Sony E si môžete zakúpit v našom e-shope.

Nový objektív Tamron 70-180mm F / 2.8 Di III VXD, svetelný telezoom určený pre CSC Sony-E
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...