Nový kompaktný fotoaparát Fujifilm XF10 predstavený

Nový kompaktný fotoaparát Fujifilm XF10 predstavený

Novinky  /  Tlačová Správa / 20.07.2018 / 09:30

Predstavujeme nový FUJIFILM XF10, ľahký kompaktný fotoaparát s vysokým rozlíšením a snímačom veľkosti APS-C. Vďaka vylepšenému pripojeniu Bluetooth® XF10 umožní fotografom prenášať snímky priamo do smartphonu rýchlo a jednoducho.

19. júl 2018 FUJIFILM Corporation (President: Kenji Sukeno) s hrdosťou oznamuje spustenie modelu FUJIFILM XF10, kompaktného digitálneho fotoaparátu s vysoko kvalitným objektívom FUJINON 18,5mm* F2,8. Fotoaparát je vybavený snímačom veľkosti APS-C, ktorý je štrnásťkrát väčší ako snímač v štandardnom smartphone. Model XF10, ktorý bude k dispozícii v auguste 2018, obsahuje všetky charakteristické znaky systému X Series, ktoré spájajú jednoduché ovládanie s vynikajúcou kvalitou obrazu a všestrannými možnosťami fotografovania.

 

Snímač s rozlíšením 24,2 megapixelov v kombinácii s technológiou reprodukcie farieb FUJIFILM umožňuje modelu XF10 produkovať fotografie vysokej kvality, ktoré vyhovujú širokému spektru potrieb.

Okrem toho je XF10 prvým fotoaparátom série X s viacerými novými funkciami. Má nový spôsob automatického prenosu obrázkov na váš smartphone a "SQUARE MODE", ktorý vám umožňuje prepínať do formátu 1:1 jediným kliknutím na dotykovej obrazovke.

 

Napriek malému rozmeru a minimálnej hmotnosti iba 280g a vďaka vysokej kvalite komponentov a novým funkciám je XF10 perfektným spoločníkom pre užívateľov smartfónov a nadšencov fotografov

 

Hlavné funkcie

(1) Najvyššia kvalita obrazu značky FUJIFILM vo vrecku s hmotnosťou iba 280g!

Zariadenie XF10 je vybavené senzorom APS-C a má vynikajúcu kvalitu obrazu a široký dynamický rozsah. Vytvára ostré fotografie s vysokým rozlíšením, ktoré určite splnia požiadavky aj náročného fotografa.

(2) Kvalitný objektív FUJINON.

Objektív FUJINON s ohniskom 18,5mm F2,8, ktorý je ekvivalentný ohnisku 28 mm vo formáte 35mm, zaručuje, že každá fotografia bude ostrá od stredu k okrajom. Optický dizajn objektívu je dokonale prispôsobený snímaču v modeli XF10.

Funkcia "Digital Teleconverter" znamená, že fotoaparát dokáže fotografovať s ekvivalentnými ohniskovými dĺžkami 35mm a 50mm vo formáte 35mm.

(3) Vylepšite svoju tvorivosť pomocou jedinečných režimov „Simulácia filmu“ a pokročilých filtrov FUJIFILM.

Model XF10 ponúka 11 režimov simulácie filmu, ktoré sú jedinečné pre Fujifilm a 19 pokročilých filtrov vrátane dvoch nových rozšírených filtrov: "Rich & Fine" a "Monochrome [NIR]". Tieto režimy umožnia fotografom ľahko pridávať do svojich fotiek umeleckú atmosféru alebo filmové farebné tóny.

"Rich & Fine"

Odporúča sa pre fotografovanie jedál

1. Jasnejšia a živšia farba v strede.

2. Mierna vinetácia v rohoch, aby ste zdôraznili subjekt.

"Monochrome [NIR]"

Simuluje Monochrome efekt ako by boli zábery urobené infračervenými aparátmi

(4) Režim "SQUARE MODE" umožňuje používateľom prepínať na formát 1:1 jediným pohybom na dotykovej obrazovke.

Režim "SQUARE MODE" zvyšuje kompatibilitu so sieťami sociálnych médií, kde sa formát 1:1 stal štandardom.

 

(5) K dispozícii sú "4K Movie" a "High Speed Video", ktoré spĺňajú rastúci dopyt po pokročilých funkciách filmu.

 

 

*1  Pozrite Fujifilm web (http://www.fujifilm.com/support/digital_cameras/compatibility/card/x/) pre zistenie kompatibility pamäťových kariet..

*2  Exif 2.3 je formát súboru digitálneho fotoaparátu, ktorý obsahuje rôzne informácie o snímaní.

*3  Elektronickú závierku nemožno použiť na rýchlo sa pohybujúce objekty a s beskom.

*4  Približný počet snímok, ktoré je možné nasnímať s plne nabitou batériou založenou na štandarde CIPA.

Nový kompaktný fotoaparát Fujifilm XF10 predstavený
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...