Nový firmware update pre GH6

Nový firmware update pre GH6

podpora priameho nahrávania na SSD disk  /  Tlačová Správa / 27.09.2022 / 17:40

Panasonic oznámil novú aktualizáciu firmvéru Ver.2.2 pre LUMIX GH6 s cieľom zvýšiť výkon a použiteľnosť. Firmvérový program je dostupný na webovej stránke globálnej zákazníckej podpory LUMIX.

Verzia firmvéru GH6 2.2
・Podpora priameho nahrávania na SSD cez USB

Nový firmvér podporuje priame nahrávanie a prehrávanie videa/fotografií pomocou externého SSD.

Priamo na USB disk (SSD) je možné nahrávať vysokokvalitné, nízkokompresné Apple ProRes 422 HQ (maximálne 1,9 Gbps) alebo vysokoobjemové, veľkoobjemové 4:2:2 10-bitové All-Intra s max. kapacita 2TB. Dátové súbory zaznamenané na SSD možno jednoducho preniesť do PC cez USB, čo minimalizuje zálohovanie a zefektívni postprodukčný proces.

  • Video s vysokou snímkovou frekvenciou presahujúcou 60,00p nemožno nahrávať na externý SSD.
  • Nie je možné súčasne nahrávať video a fotografie na SD kartu alebo CFexpress kartu počas ich nahrávania na externý SSD.
  • Používajte externý SSD s veľkosťou maximálne 2 TB, ktorý je kompatibilný s USB Type-C. Odporúčame použiť externý SSD, ktorého fungovanie potvrdila spoločnosť Panasonic. Vopred si uvedomte, že to nie je zárukou prevádzky na všetkých zariadeniach.
  • Najnovšie informácie o externých jednotkách SSD budú dostupné na nasledujúcej stránke podpory súčasne s vydaním firmvéru: https://panasonic.jp/support/global/cs/dsc/connect/index.html

Prostredníctvom aktualizácií firmvéru spoločnosť Panasonic navrhuje riešenia pripravené na budúcnosť pre flexibilnejší pracovný postup pri filmovaní pomocou bezzrkadlových kamier.


*Apple a ProRes sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc. v USA a/alebo iných krajinách.
*Logá USB-IF sú ochranné známky spoločnosti USB Implementers Forum, Inc.
*Ostatné ochranné známky a obchodné názvy patria ich príslušným vlastníkom.
*Všetky funkcie nemusia byť dostupné v závislosti od situácie.
*Dizajn a špecifikácie sa môžu zmeniť bez upozornenia.

Nový firmware update pre GH6
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...