Nový firmvér 2.00 pre Sony ZV-1

Nový firmvér 2.00 pre Sony ZV-1

Nová aktualizácia firmvéru ZV-1 umožňuje vysoko kvalitný živý prenos videa a zvuku  /  Tlačová Správa / 18.02.2021 / 15:40

Spoločnosť Sony oznámila novú bezplatnú aktualizáciu firmvéru fotoaparátu ZV-1, ktorá používateľom umožňuje ľahko využívať jeho vysoko kvalitný obraz a zvuk k priamemu prenosu jednoduchým pripojením fotoaparátu priamo k počítaču [i].

ZV-1 ako webkamera

Vďaka tejto aktualizácii firmvéru môžu užívatelia ľahko pripojiť ZV-1 k počítaču cez USB [ii] a využívať vysoko kvalitné video stream a vstavaný mikrofón pre čistý zvuk pre každodenné použitie od živého prenosu cez platformy sociálnych sietí po video konferencie. Keď je navyše fotoaparát pripojený k jednému zo smartphonov Sony Xperia ™ [iii], užívatelia môžu naživo streamovať na cestách a používať smartphone Xperia ako externý displej na čítanie komentárov a sledovanie živého prenosu [iv].

LIVE Streaming

V poslednej dobe došlo k zvýšeniu dopytu po livestreamování, u rastúceho očakávania jeho kvality obrazu a zvuku. Táto aktualizácia firmvéru umožňuje užívateľom plne využívať výhody vysokokvalitného videa ZV-1 aj vynikajúcich zvukových schopností s využitím vysoko kvalitné podpory UVC / UAC [v] pre priame prenosy, videohovory a ďalšie. Táto funkcia bude v budúcnosti tiež pridaná k ďalším kompatibilným fotoaparátom.

Tento aktualizovaný firmware je teraz k dispozícii a možno ho stiahnuť nižšie:
    • Windows
    • Mac

  

Kúpiť fotoaparát Sony ZV-1 si môžete TU.

 

 [I] Windows 10, Windows8.1 / MacOS 10.13-10.15, MacOS 11.0 / Android.
[Ii] Micro USB typu B.
[Iii] Používanie zariadení Xperia 1 II alebo Xperia 5 II upgradovaných na Android ™ 11. Dostupnosť aktualizácií sa líši podľa oblasti (od februára 2021).
[Iv] Postup nastavenia sa bude líšiť v závislosti na službe, ktorú používate. Podrobné pokyny na nastavenie nájdete v užívateľskej príručke ku každému nastavenia.
[V] UVC je štandard pre komunikáciu hlavne s USB videokamerami a webovými kamerami, ktorý umožňuje prenos pohybových JPEG a YUV (nekomprimovaných) dát. UAC je štandard pre prenos zvuku z digitálnych zvukových zdrojov. Jeho špecifikácie sú v súlade so štandardom USB a umožňujú vám počúvať zdroj zvuku na pripojenom zariadení bez nutnosti použitia ovládačov.

 

Nový firmvér 2.00 pre Sony ZV-1
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...