Nová Sony Alpha 7S III

Nová Sony Alpha 7S III

Sony Alpha 7S III kombinuje výnimočný výkon pri fotografovaní a natáčaní videí  /  Tlačová Správa / 29.07.2020 / 16:50

Dlho očakávaná Sony Alpha 7S III kombinuje výnimočný výkon pri fotografovaní a natáčaní videí s charakteristickou citlivosťou pre sériu "S"

Nová Alpha 7S III ponúka tvorcom 4K 120P video, 10bitové 4: 2: 2 nahrávanie, dynamický rozsah 15 EV, zdokonalený výkon AF a ďalšie

 

 • Novo vyvinutý obrazový procesor BIONX XR ™ s osemnásobným výkonom spracovania a zbrusu nový fullframový obrazový snímač Exmor R ™ CMOS so zadným osvetlením a 12,1 megapixelmi (približne, efektívnymi) zásadne redukujúca efekt "rolling shutter"
 • Extrémna citlivosť s rozsahom ISO rozšíriteľným na hodnoty 40 - 409 600 a lepšia kvalita obrazu vďaka redukcii šumu približne o 1 krok EV aj pri nastavení strednej a vysokej citlivosti
 • Možnosti nahrávania videa zahŕňajú 4K 120p, 10-bitovou farebnú hĺbku s formátom 4: 2: 2, nahrávanie All-Intra, formát XAVC HS s kodekom H.265 a ďalšie
 • Dynamický rozsah pre videa je 15+ krokov Evii
 • 4K 60p 16bitový výstup HDMI pre videa v RAWu prvýkrát pri modely série Alpha ™
 • Rýchly hybridný systém automatického ostrenia Fast Hybrid AF sa 759 bodmi fázovej detekcie, ktoré pokrývajú 92% plochy snímača
 • Zdokonalená technológia Real-time Eye AF pre nahrávanie videí i fotografovanie
 • Nová konštrukcia odvádzajúci teplo a funkcie Relay Recording s duálnymi slotmi, ktoré umožňujú nahrávanie viac ako hodinového videa v 10-bitovej kvalite 4K 60p v 4: 2: 2 až do vybitia batérie
 • Päťosové optická stabilizácia obrazu v tele fotoaparátu uľahčuje natáčanie videa z ruky, dopĺňa ju režim Active Mode, ktorý uľahčí zvlášť komplikované natáčanie z ruky
 • Najjasnejšie a největšíxnový elektronický OLED hľadáčik typu 0.64 s 9,44 miliónmi bodov na svete
 • LCD panel s možnosťou variabilného nastavenia, ktorý sa vyklápa do strany, zvyšuje flexibilitu pri fotografovaní
 • Od základov prepracovaný systém menu s rozhraním pre dotykový displej a s dotykovým ovládaním
 • Vysokorýchlostné sériové snímanie rýchlosťou až 10 sn. / S umožňuje zachytiť viac ako 1 000 po sebe idúcich nekomprimovaných snímok v RAWu s plným sledovaním AF / AE
 • Duálny sloty pre karty CFexpress Typu A umožňujú vysokorýchlostné spracovanie dát pri zachovaní kompaktných rozmerov

Spoločnosť Sony predstavila dlho očakávaný prírastok do rodiny svojich oceňovaných plnoformátových bezzrcadlových fotoaparátov Alpha 7S ⁠ - fotoaparát Alpha 7S III (model ILCE7SM3).

Nová Alpha 7S III je vybavená úplne novým 12.1MP (približný počet efektívnych MP) fullframovým obrazovým snímačom so zadným osvitom s ultra vysokou citlivosťou a širokým dynamickým rozsahom viac ako 15 krokůii, ponúkne rad pôsobivých možností pre nahrávanie videa, vrátane formátu4K 120P a 10bitové farebné hĺbky so vzorkovaním 4: 2: 2.Nové mechanizmus pre odvádzanie tepla a funkcie nahrávania Relay Recording s dvoma duálnymi slotmi umožní cez jednu hodinu nahrávania videa v kvalite 4K 60p až do vybitia baterieviii. Nový systém automatického ostrenia, rozhranie pre dotykový displej a LCD displej s vyklápaním do strany zaručujú, že sa nová Alpha 7S III stane špičkovým kreatívnym nástrojom pre profesionálnych tvorcov videí aj všetky typy tvorcov, ktorí zároveň fotografujú aj nahrávajú videá.

"Alpha 7S III je špičkovým zhmotnením vášne spoločnosti Sony pre riešenie problémov našich zákazníkov," uviedol Yann Salmon-Legagneur, riaditeľ produktového marketingu divízie Digital Imaging spoločnosti Sony Europe. "Vždy načúvame spätnej väzbe našich zákazníkov a napíname všetky sily, aby sme prinášali inovácie, ktoré prekoná ich očakávania. Neexistuje žiadny lepší príklad ako tento nový fotoaparát. Kombinuje citlivosť typickú pre rad S so sadou vlastností, úrovňou výkonu a užívateľskú skúseností, ktoré na dnešnom trhu jednoducho nemajú obdobu - a to v žiadnej cenovej kategórii. Alpha 7S III otvára súčasným tvorcom nový svet možností. "

Architektúra systému nového modelu Alpha 7S III bola od základov prepracovaná tak, aby zabezpečila výnimočný výkon pri nahrávaní videí aj fotografování.Nový 35mm fullframový obrazový snímač Exmor R ™ CMOS so zadným osvitom a 12,1 MP (približný počet efektívnych MP) obmedzuje "rolling shutter "efekt až trojnásobněivvyužívá celý rad pokročilých techník zachytenie svetla, ktoré zabezpečia vysokú citlivosť s nízkou úrovňou šumu pri slabom osvetlení, aby bolo potrebné používať veľké osvetľovacie zostavy. Okrem zdokonalenej kvality prináša tento nový obrazový snímač vôbec prvýkrát pri fotoaparáte zo série S systém detekcie fáza AF (focal plane phase-detection AF). Model Alpha 7S III je tiež vybavený novým obrazovým procesorom BIONZ XR ™, ktorý obrazový snímač dopĺňa a zaisťuje až osemkrát väčší výkon zpracováníiii, minimalizuje latenciu pri spracovaní a stojí za mnohými charakteristikami tohto fotoaparátu pre fotografovanie aj nahrávanie videí. Nový systém je tiež vybavený nejjasnějšímxa největšímxelektronickým OLED eye-level hľadáčikom na svete s 9,44 miliónmi bodov. Novinka je tiež prvým fotoaparátom na světěx, ktorý je vybavený duálnymi slotmi pre pamäťové karty typu CFexpress Type A. To umožňuje vysokorýchlostný prenos dát pri zachovaní kompaktných rozmerov.

Profesionálne riešenie pre nahrávanie videa

Alpha 7S III ponúkne záznam videa do internej pamäte vo formáte 4K rýchlosťou 120 snímok za sekunduje s 10-bitovou farebnou hĺbkou a vzorkovaním farieb 4: 2: 2. Vďaka tomu nahráva úchvatná videa. Nový fotoaparát prichádza s flexibilnejším a efektívnejším postprodukčnom pracovným procesom s množstvom pokročilých režimov pre nahrávanie videa, napríklad režim All-intra [xiii] a MPEG-H HEVC / H.265 kódovanie (XAVC HS ™) [xiv] .Alpha 7S III uľahčuje integráciu nahraných záberov s ďalšími profesionálnymi videokamerami, pretože ponúka tri rôzne nastavenia farebného gamutu: s-Gamut, s-Gamut3, a s-Gamut3.Cine Užívatelia môžu ľahko kombinovať stopáž nakrúcanej pomocou Alpha 7S III sa zábery nakrúcaným na profesionálnych videokamerách. Tým sa zjednoduší postprodukčné pracovný proces pri práci s viacerými kamerami. Okrem kriviek gamma S-Log3 podporuje Alpha 7S III obrazový profil HLG (Hybrid Log-Gamma) s minimálnou nutnosťou postprodukce.Alpha 7S III tiež umožňuje až 4K 60p 16bitový výstup v RAWu do externého záznamového zariadenia prostredníctvom konektora HDMI typu A [xv], ponúka tak dodatočnú flexibilitu pri postprodukcii.

Zlepšená kvalita obrazu

Nový obrazový snímač CMOS a obrazový procesor BIONZ XR ™, ktorými je Alpha 7S III vybavená, prinášajú legendárnej citlivosť série S sa zásadne zlepšenou reprodukciou farieb a podaním textúr, a tým aj lepšiu celkovú kvalitu obrazu. Základná citlivosť ISO bola znížená na 80. Výsledkom je štandardný rozsah citlivosti ISO 80-102 400 (rozšíriteľný na 80-409 600 pre video a 40-409 600 pre fotografie), ktorý prináša flexibilnejšie citlivosť ISO plus široký dynamický rozsah s nízkou hladinou šumu pri všetkých nastaveních.Díky tomu je kvalita obrazu lepšia o približne 1 krok redukcie šumuiv pri nastavení strednej a vysokej citlivosti.

Reprodukcia farieb a textúr lístie, ľudskej pleti a ďalších je ideálny a konzistentné, bez ohľadu na zdroje svetla. Gradácia bola tiež zdokonalená pre lepšie podanie pleťových tónov a podčiarkuje roll-off u portrétov. Tiež vylepšuje výkon automatického vyváženia bielej - AWB (Auto White Balance) - vďaka novému snímaču viditeľného a infračerveného svetla "Visible light + IR Sensor", ktorý pomáha docieliť presnejšie vyváženie bielej pri umelom osvetlení, vrátane žiariviek a LED osvetlenie.

Všestranná ovládateľnosť

Pokročilé automatické zaostrovanie pre hybridné použitie

Vôbec prvýkrát ponúka model série Alpha 7S, Alpha 7S III, automatické ostrenie Fast Hybrid AF, ktoré kombinuje detekciu fázy a detekciu kontrastu AF, dáva fotoaparátu schopnosť sledovať objekty po veľkej ploche výnimočnú rýchlosťou, presne a plynule, dokonca aj pri použití s ​​malou hĺbkou ostrosti . Jemný výraz zaostrenie umožňujú objektívy typu E-mount od Sony.

V záberoch, kde sa odohráva rýchlejší pohyb, sú k dispozícii funkcie Real-time Tracking a Real-time Eye AF, ktoré udržujú nepretržité zaostrenie na snímaný objekt. Pokročilá funkcia Real-time Eye AF od Sony zlepšuje výkon detekcie o 30% oproti predchádzajúcemu systémuiiidíky novému obrazovému procesoru.Zajišťuje presnú, spoľahlivú detekciu, a to aj v prípade, že sa fotografovaná osoba odvráti. Funkcia Real-time Tracking sa aktivuje jednoducho tak, že sa na displeji dotknete fotografovaného objektu. Automaticky sa aktivuje aj funkcia Real-time Eye AF, ak fotoaparát detekuje oko.

Flexibilné nastavenia automatického ostrenia pri natáčaní videa

Na základe spätnej väzby od našich zákazníkov bol fotoaparát vybavený niekoľkými funkciami automatického ostrenia pre profesionálnych užívateľov, vrátane siedmich nastavenie prechodového efektu AF Transition Speed, ktorý umožní ľahko nastaviť plynulé preostreniu, a päť nastavenie citlivosti pre zmenu zaostrenie na objekt (AF Subject Shift Sensitivity), ktoré užívateľovi umožňujú nastaviť si podľa vlastných potrieb, ako ľahko autofokus přeostří, alebo zostane zaostrený na vybraný objekt. Funkcia Touch Tracking umožňuje užívateľovi nielen spustiť Real-time Tracking, ale aj upravovať kompozíciu a natáčať pri použití gimbal, alebo pri nakrúcaní v jednom človeku. Po novom je možné dotykové ostrenie prostredníctvom dotykového displeja alebo diaľkovo pomocou aplikácie Imaging Edge Mobile tiež v prípade, že je aktivovaný režim manuálneho ostrenia [xvi].

Nová konštrukcia odvádzajúce teplo

Dizajn konštrukcia Alpha 7S III bol prepracovaný tak, aby zabezpečil efektívnu odvádzanie tepla a minimalizoval prehrievanie - dokonca aj pri predĺženom nepretržitom natáčanie videa v 10-bitovej kvalite 4K 60p 4: 2: 2 po dobu jednej hodiny aj déleviii. Novo vyvinutá unikátna štruktúra odvádzajúci teplo udržuje teploty obrazového snímača a obrazového procesora v medziach ich normálnych prevádzkových teplôt, zamedzuje prehrievaniu. Kompaktné rozmery tela pritom zostávajú zachované. Nová konštrukcia odvádzajúca teplo nevyžaduje vetrák alebo prieduchy, vďaka čomu si Alpha 7S IIIuchovává odolnosť proti prachu a vlhkosti [xvii].

Funkcia Movie Assist

Alpha 7S III je prvým fotoaparátom radu Alpha ponúkajúca režim Active Modeix, ktorý poskytuje podporu pri obzvlášť obtiažnom natáčaní videa z ruky pri cestovaní, a to vďaka päťosové optickej stabilizácii obrazu v tele. Je to tiež prvý telo zo série Alpha typu E-mount s výklopným displejom do boku, ktorý má variabilný uhol natočenia, takže je ideálny pre zábery pri pripevnenie na gimbal, komplikované uhly záberu, nahrávanie z ruky a ďalšie. Displej sa otáča do strán, hore a dole a je vybavený 3.0 LCD dotykovým panelom s rozlíšením 1,44 milióna bodov (približne), ktorý zaisťuje optimálnu viditeľnosť aj v jasnom svetle vonkajšieho prostredia.

Okrem toho ponúka Alpha 7S III voľbu nového režimu Creative Look s 10 predvoľbami, ktoré možno použiť na fotografovanie aj natáčanie videa. To uľahčuje vytváranie zaujímavých vzhľadov priamo pomocou fotoaparátu. Možno ich použiť tak, ako sú prednastavené, alebo si ich užívateľ môže prispôsobiť.

Do pätice fotoaparátu Multi Interface (MI) bolo pridané digitálne zvukové rozhranie pre čistejšiu zvukové nahrávky pomocou kompatibilného externého mikrofónu Sony. Pri použití adaptéra XLR-K3M XLR od Sony, ponúka Alpha 7S III vôbec prvýkrát možnosť nahrávať 4kanálový 24bitový digitálny záznam zvuku priamo pomocou fotoaparátu radu Alpha. Rovnako ako u ostatného príslušenstva pre päticu MI nie je potrebný káblov ani batérií. To poskytuje neobmedzenú slobodu pri natáčaní so systémom Alpha.

Medzi ďalšie funkcie pomáhajúci pri natáčaní videí patrí prepracovaný displej monitora s výrazným, jasne viditeľným červeným rámikom, ktorý zreteľne ukazuje, že prebieha nahrávanie, a to aj keď je fotoaparát v klietke alebo na gimbal, pri užívateľskom nastavení zoomu, aktiváciu nastaviteľného vyváženia bielej počas záznamu , otočenie displeja, intervalovom nahrávanie, zhotovenia fotografie z filmov a ďalšie.

Výnimočné fotografie

Alpha 7S III má rýchly hybridný AF systém (Fast Hybrid AF) sa 759 bodmi fázovej detekcie ktoré pokrývajú 92% plochy obrazového snímača. Fotoaparát tiež dosahuje vysokej presnosti automatického ostrenia a ostrie precízne a spoľahlivo tiež pri zlej hladine osvetlenia až EV-6 [xviii], pri ktorej je ťažké jasne vidieť objekty dokonca aj voľným okem.Sériové snímania je možné v elektronickej i mechanickej závierke s rýchlosťou až 10 snímok za sekundu alebo až 8 snímok za sekundu v režime živého náhľadu a umožňuje zaobstarať viac ako 1 000 nekomprimovaných snímok v RAWuxii.

Ako prvý na světěxpřichází Alpha 7S III s elektronickým hľadáčikom typu 0.64 Quad-XGAs 9,44 miliónmi bodov (približne) a OLED displejom s vysokým rozlíšením. Hľadáčik Alpha 7S III ponúka 0,90x zväčšenie [xix], diagonálne zorný uhol pokrývajúci 41 °, zorné pole vysoké 25 mm pre jasné zobrazenie od rohu k rohu s minimálnym zkreslením.Je tiež odolný voči prachu, zahmlievaniu a vlhkosti, pohotovo reaguje a má prepínateľné režimy pre rôzne typy objektov. Každý aspekt hľadáčika Alpha 7S III bol navrhnutý a vylepšený pre profesionálnu prácu.

Ako vôbec prvý z digitálnych fotoaparátov Sony ponúka Alpha 7S III formát HEIF (High Efficiency Image File Format), ktorý umožňuje 10-bitovou gradáciu a pokročilú technológiu kompresie, ktorá uchová kvalitu obrazu, aj keď zásadne zmenší veľkosť súboru a šetrí tým kapacitu úložiska. Fotografie snímanej v režime HEIF je možné premietať na kompatibilných HDR (HLG) televízoroch Sony, ktoré sprostredkujú realistický dynamický rozsah [xx], prostredníctvom priameho pripojenia fotoaparátu Alpha 7S III cez HDMI.

Všestranný dizajn vytvorený pre profesionálov

Pamäťová karta CFexpress Type A pre vysokorýchlostný prenos dát

Ďalším svetovým prvenstvímxmodelu Alpha 7S III je, že je vybavený dvoma slotmi pre pamäťové médiá, ktoré sú kompatibilné s kartami CFexpress Type A, ale podporujú tiež karty UHS-I a UHS-II SDXC / SDHC. To umožňuje vysoké rýchlosti zápisu a čítania, rozmery tela fotoaparátu pritom zostávajú kompaktné. Karty CFexpress Type A sa ideálne hodí k vysokorýchlostnému sériovému fotografovanie do RAWu, rovnako ako k nahrávanie videí v kvalite 4K 120P s veľkým dátovým tokom [xxi], prináša rýchlosti zápisu novej generácie, vďaka ktorým je možné rýchlo vyprázdniť buffer fotoaparátov, ktoré generujú veľké objemy fotografií a dát videí. Vysokorýchlostný prenos dát do počítača je možný približne 1,7-krát vyššou rýchlosťou než pri použití SD kariet [xxii]. Duálny sloty ponúkajú možnosť nastavenia režimu automatického prepnutia bez ukončenia videa, ktorý predlžuje dĺžku nepretržitého nahrávania, čo platí aj pre nahrávanie aj pri najvyšších dátových tokoch, rovnako ako simultánne nahrávanie a triedenie podľa typu formátu nahrávania.

Prepracovaný systém menu so zdokonaleným dotykovým displejom

Alpha 7S III tiež predstaví prepracovanú štruktúru menu, ktorá uľahčí jeho prechádzanie, a dotykové ovládanie pre rýchlejšie a intuitívnejšie ovládanie menu. Tvorcovia, ktorí sa venujú ako fotografovanie, tak aj natáčanie videí, si novo môžu uložiť rôzne nastavenia pre fotografovanie a natáčanie videí, aby mohli rýchlo prejsť od jednej činnosti na druhú.

Vysoká spoľahlivosť dáva tvorcom novú slobodu

Profesionálny užívatelia potrebujú viac než len sofistikované funkcie a výkon. Potrebujú tiež spoľahlivosť a odolnosť, ktoré sa očakávajú od akéhokoľvek profesionálneho nástroja. Alpha 7S III dostala prepracovaný grip pre väčšie pohodlie a bezpečný úchop, vylepšenú funkciu odstraňovanie prachu a vyznačuje sa tiež odolnosťou proti prachu a vlhkosti, ktorá maximalizuje spoľahlivosť v náročných podmienkach. Je vybavená odolným a spoľahlivým konektorom HDMI typu A a je prvým fotoaparátom radu Alpha podporujúcim USB PD (napájanie), ktoré umožňuje dodávať vyššie napätie z externého zdroja, takže používatelia môžu po dlhšiu dobu zhotovovať snímky a natáčať s minimálnym vybíjaním internej batérie.

Pokročilé pripojenie pre profesionálne pracovné prostredie

Alpha 7S IIIbyla navrhnutá a nakonfigurované, aby poskytla podporu foto a video novinárom a športovým fotografom, ktorí potrebujú zdieľať fotografie alebo videá čo najrýchlejšie, a ponúka niekoľko pokročilých možností pripojenia. Fotoaparát podporuje bezdrôtovú sieť LAN 5GHz / 2,4 GHz (IEEE 802.11ac) [xxiii] a ponúka technológiu MIMO (viac vstupov a viac výstupov - multiple-input and multiple-output) pre zlepšenie kvality komunikácie pomocou viacerých antén. V porovnaní s Alpha7R IV má vďaka tomu dvojnásobnú rýchlosť. Je tiež vybavená novou podporu tetheringu cez USB [xxiv]. Po pripojení k zariadeniu kompatibilnému s technológiou 5G (technológia 5. generácie pre mobilné siete), ako je šikovný telefón "Sony Xperia 1 II", pomocou kábla USB, je možné použiť rýchly a stabilný prenos súborov FTP pomocou siete 5G. [Xxv] Vysokorýchlostné káblové pripojenie USB k LAN [xxvi] tiež ponúka stabilný a rýchly prenos FTP pre videa i fotografie.K dispozícii je konektor USB Type-C ™, ktorý podporuje rýchly prenos dát SuperSpeed ​​USB 5Gb / s (USB 3.2), čo umožňuje vysokorýchlostný prenos datpomocí PC Remote (Tethered), ktorý zabezpečí bezproblémové spracovanie veľkých obrazových súborov.

Cena a dostupnosť

Nový fullframový fotoaparát Alpha 7S III s výmennými objektívmi bude v Európe k dispozícii v septembri 2020 za cenu približne 4 200 €.

Produktové video k modelu Alpha 7S IIImůžete zhliadnuť na: https: //youtu.be/Aijsy1zYQpsa úplnej produktovej špecifikácie sú k dispozícii na: https://www.sony.co.uk/electronics/interchangeable-lens-cameras/ilce-7sm3 .

Množstvo exkluzívnych príbehov, videí a atraktívneho nového obsahu vytvoreného pomocou najnovších fotoaparátov a ďalších výrobkov z radu Sony α nájdete na https://www.sony.co.uk/alphauniverse. Hlavné európske stránky zamerané na fotografovanie sú dostupné v 22 jazykoch a prinášajú detailné informácie o nových produktoch, súťažiach, rovnako ako aktuálny zoznam akcií spoločnosti Sony v každej z krajín.

Fotoaparát si môžete predobjednať tu: Sony Alpha A7S Mk.III - Telo

 

[I] 10% crop

[Ii] Filmy S-Log3, interné testovanie Sony

[Iii] V porovnaní s obrazovým procesorom BIONZ X ™

[Iv] V porovnaní s Alpha7S II

[V] 40 až 409 600 pre fotografie a 80 až 409 600 pre video. Testovacie podmienky Sony

[Vi] Pri snímaní plnoformátových snímok. Počet využitých bodov AF závisí od režimu snímania.

[Vii] Táto funkcia nesleduje zvieracie oči

[Viii] Testovacie podmienky Sony. XAVC S-I 10bitové 4: 2: 2, 25 ° C (okolitý, kamera pri začatí záznamu), teplota automatického vypnutia: vysoká (Auto Power Off Temperature: High).

[Ix] V aktívnom režime je uhol záberu mierne zúžený. Ak je ohnisková vzdialenosť 200 mm alebo viac, odporúča sa nastaviť na štandardné

[X] Údaje platné ku k júlu 2020, prieskum Sony. Medzi fullframovými bezzrcadlovými fotoaparáty

[Xi] Až 10 sn. / S v režime sekvenčného snímania "Hi +" a až 8 sn. / S v režime sekvenčného snímania "Hi"; Maximálna rýchlosť sn. / S bude závisieť od nastavenia fotoaparátu

[Xii] Vyžaduje pamäťovú kartu CFexpress Type A

[Xiii] Pri voľbe XAVC S-I 4K alebo HD prostredníctvom menu pre formát súboru

[Xiv] Vyžaduje kompatibilný pamäťovú kartu

[Xv] Odporúča sa prémiový vysokorýchlostný kábel HDMI DLC-HX10 od Sony

[Xvi] Vyžaduje Imaging Edge Mobile verzie 7.4 alebo neskorší

[Xvii] 100% odolnosť proti prachu a vlhkosti nie je garantovaná

[Xviii] Ekvivalent ISO 100, objektív so svetelnosťou f 2,0, režim AF-S

[Xix] 50mm objektív, nekonečno, -1m-1 dioptrie

[Xx] Aplikácie pre osobné počítače "HEIF Converter" pre zobrazenie a editáciu formáte HEIF má byť uvedená na trh v septembri 2020

[Xxi] 4: 2: 2 10-bitové All-I, pri nahrávaní spomalených záberov

[Xxii] Testovacie podmienky Sony.

[Xxiii] 5 GHz komunikácia môže byť obmedzená v niektorých krajinách alebo regiónoch

[Xxiv] Vyžaduje chytrý telefón podporujúci napájanie

[Xxv] Nezaručuje pripojenia so všetkými inteligentnými telefónmi. PřenosFTP súborov prostredníctvom USB pripojenie využívajúce 4G sieť je tiež možný

[Xxvi] Vyžaduje kompatibilný adaptér USB-Ethernet

Nová Sony Alpha 7S III
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...