Nová generácia vodotesných ďalekohľadov Nikon PROSTAFF 3S

Nová generácia vodotesných ďalekohľadov Nikon PROSTAFF 3S

Novinky  /  Tlačová Správa / 08.03.2016 / 13:15

Vysoko kvalitné a cenovo dostupné modely ďalekohľadov PROSTAFF 3S poskytujú uhol záberu ako 400mm a 500mm objektív. Preto sú skvelo využiteľné pri wildlife fotografii, kde umožňujú pozorovať zvieratá rovnakým uhlom záberu, ako cez obľúbené teleobjektívy. Rovnako dobre ich využijete pre pozorovanie prírody, turistiku, či pozorovanie športových podujatí.

Amsterdam, Holandsko, 4. marca 2016: Mimoriadne kompaktné a ľahké ďalekohľady PROSTAFF 3S sú ľahko prenosné, a preto sú ideálne na príležitostné aktivity vo vonkajšom prostredí. Napríklad na pozorovanie prírody, turistiku, či pozorovanie športových podujatí. Štíhle telo, ochranné pogumovanie proti nárazom a komfortné držanie zaručujú jednoduchú manipuláciu. Vďaka vodotesnému vyhotoveniu a ochrane proti zahmlievaniu sú vhodné do každého počasia.

Ďalekohľad PROSTAFF 3S je mimoriadne ľahký - citeľne ľahší, než konkurenčné výrobky v danej triede. Model 10×42 poskytuje širšie zorné pole bez kompromisov v predsunutí výstupnej pupily. Vďaka tomu nájdete najmä pohyblivé objekty, napríklad vtáky v divočine, oveľa ľahšie. Všetky šošovky a hranoly sú zhotovené z ekologického skla Nikon. Viacnásobná antireflexná úprava šošoviek a povrchová úprava hranola s vysokou odrazivosťou zabezpečujú ostrý a jasný obraz. Otočné a posuvné gumené očnice umožňujú jednoduché umiestnenie očí do správnej pozorovacej pozície.

Vďaka spojeniu špičkového optického výkonu, ľahkej manipulácii a výbornej prenosnosti v cenovo dostupnom produkte, možno ďalekohľadu PROSTAFF 3S len ťažko odolať.

Ďalekohľad PROSTAFF 3S je dostupný v dvoch štandardných modeloch s priemerom 42 mm:

8×42 (zodpovedá 400mm objektívu)  a 10×42 (zodpovedá 500mm objektívu) .

Kľúčové vlastnosti

• extrémne nízka hmotnosť

• hranoly so zrkadlovým povrchom zo zliatiny striebra s vysokým odrazom pre lepší jas obrazu

• šošovky s viacnásobnými antireflexnými vrstvami

• veľké predsunutie výstupnej pupily zaručuje jasné zorné pole aj pri použití okuliarov

• otočné a posuvné gumené očnice so záskokmi v jednotlivých polohách uľahčujú umiestnenie očí do optimálnej pozorovacej pozície

• vodotesné (do hĺbky 1 m po dobu 10 minút), telo plnené dusíkom proti zahmlievaniu

• pogumovaný povrch pre vyššiu odolnosť voči nárazom a pevné, pohodlné uchopenie

• optika z ekologického skla (bez prímesí olova a arzénu) používaná na výrobu všetkých šošoviek a hranolov

Nová generácia vodotesných ďalekohľadov Nikon PROSTAFF 3S
5 5 with 2
 
počet hodnotení: 2

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...