Nikon predstavuje komunitu #ZCREATORS

Nikon predstavuje komunitu #ZCREATORS

Novinky  /  Tlačová Správa / 13.12.2019 / 12:40

Amsterdam, Holandsko, 13. decembra 2019 – Nikon dnes oznamuje spustenie svojej globálnej komunity #Zcreators pozostávajúcej z vizionárskych umelcov, ktorí skúmajú nové miesta s mirrorless systémom radu Z od spoločnosti Nikon.

Medzi prvých fotografov, ktorí sa stali tvorcami #Zcreators v Európe, patria Lina Kayserová, nórska fotografka špecializujúca sa na fotografovanie prírody, Callicles, francúzsky fotograf so zameraním na cestovanie a architektúru, a Alex Barcella, taliansky fotograf, ktorý sníma pôsobivé krajiny po celom svete.

Komunita #Zcreators je otvorená rôznym vizionárskym umelcom všetkých úrovní, ktorí používajú mirrorless systém radu Z od spoločnosti Nikon. Fotografi a tvorcovia videí môžu s použitím hashtagu #Zcreators zdieľať obsah, rady a postrehy, vzájomne sa inšpirovať a rozprávať príbehy úplne novým spôsobom.

Základom komunity sú technické schopnosti fotoaparátov Nikon Z 7Z 6Z 50 a objektívov NIKKOR Z, ktoré podporujú inovatívne rozprávanie príbehov prostredníctvom ohromujúcich snímok a videí.

Ďalšie informácie o komunite #Zcreators získate kliknutím sem.

Sledujte a používajte hashtag #Zcreators a buďte neustále informovaní o rastúcej komunite a staňte sa jej súčasťou.

Nikon predstavuje komunitu #ZCREATORS
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...