Najmenšia a najľahšia tlačiareň Canon Zoemini bez atramentu. Tlačí aj zo sociálnych sietí

Najmenšia a najľahšia tlačiareň Canon Zoemini bez atramentu. Tlačí aj zo sociálnych sietí

Novinky  /  Tlačová Správa / 02.08.2018 / 17:05

BRATISLAVA, 2. augusta 2018 – Canon dnes predstavil Zoemini – ľahkú, vreckovú a prenosnú fototlačiareň, ktorá sa vďaka tlačovej technológii ZINK zaobíde bez atramentu (Zero INK). Prostredníctvom Bluetooth a aplikácii Canon Mini Print možno túto tlačiareň pripojiť k akémukoľvek mobilnému zariadeniu a rýchlo vytlačiť fotku vo formáte 5 x 7,6 cm. Vďaka vysokej mobilite novej tlačiarne – pri rozmeroch 118 x 82 x 19 mm váži iba 160 gramov – môžu používatelia kedykoľvek využívať všetky kreatívne možnosti, vrátane tvorby personalizovaných výstupov.

 

Hlavné vlastnosti fototlačiarne Canon Zoemini

 

  • Kompaktná, tenká a ľahká tlačiareň, ktorá sa zmestí do vrecka alebo malej tašky
  • Inovatívna bezatramentová technológia ZINK
  • Tlač fotografií s odolnosťou voči roztrhnutiu vo formáte 5 x 7,6 cm (2 x 3 palce)
  • Tlač nálepiek pre ozdobenie rôznych predmetov a povrchov vrátane notebookov či múrov
  • Podpora kreativity s možnosťou personalizovaných výstupov
  • Jednoduché pripojenie k aplikácii Canon Mini Print prostredníctvom Bluetooth[1]

 

Canon Zoemini využíva technológiu ZINK, ktorá pre tlač fotografií nepotrebuje atrament. Vďaka rozmerom 118 x 82 x 19 mm, hmotnosti 160 g a prevádzky na dobíjateľnú batériu je ideálnym zariadením použiteľným kdekoľvek a kedykoľvek. Táto fototlačiareň sa hodí pre všetkých priaznivcov fotenia, ktorí si užívajú zdieľanie aj tlač výnimočných okamihov, ktoré sa im podarilo zachytiť.

 

 

Nová fototlačiareň je predurčená pre tvorivú prácu s fotografiami – používatelia na rodinných oslavách, dovolenkách či pri stretnutí s priateľmi určite ocenia možnosť jednoduchej tlače nálepiek, ktoré možno využiť napríklad na personalizáciu bežných predmetov – od zrkadiel a krytov mobilných telefónov až po tašky či notebooky. A taká fotografická koláž priateľov, rodiny, domácich maznáčikov či selfie záberov môže byť skvelou dekoráciou napríklad školskej tašky – predstavivosti sa medze nekladú.

 

Elegantná novinka sa vďaka svojim rozmerom ľahko zmestí do dlane, vrecka aj kabelky a k dispozícii je v troch farebných kombináciách – v ružovo-zlato/bielom, bielo-striebornom alebo čierno-bridlicovo/šedom prevedení.

 

Zadarmo dostupná aplikácia Canon Mini Print ponúka širokú škálu módnych filtrov, orámovaní a efektov pre rozšírenú realitu, vďaka ktorým môžu používatelia dať voľný priechod tvorivým nápadom. Nechýba ani podpora tvorby veľkých plagátov zložených zo štyroch alebo deviatich fotografií alebo jedinečné šablóny pre tlač personalizovaných koláží. Nová tlačiareň si tiež rozumie so sociálnymi sieťami a cloudovými službami, okrem Facebooku a Instagramu napríklad aj s Google Photos alebo Dropbox.

 

Canon Zoemini bude v predaji od 5. septembra 2018 a súčasťou štandardného balenia bude okrem samotnej fototlačiarne aj jedna sada fotopapierov Canon ZINK (10 listov fotopapiera – samolepiek odolných voči vode, rozmazaniu a roztrhnutiu + 1 kalibračný list), nabíjací kábel mikro USB (USB A -> USB mikro) a dokumentácia aj so stručným návodom. K dispozícii na zakúpenie budú aj samostatné sady fotopapierov ZINK v balení po 20 alebo 50 listoch.

 

__________________________

[1] Prepojenie fototlačiarne Canon Zoemini s mobilným zariadením vyžaduje podporu technológie Bluetooth a aplikáciu Canon Mini Print, ktorá bude v obchodoch App Store a Google Play dostupná od 5. septembra 2018. Táto aplikácia je kompatibilná s operačnými systémami iOS verzie 9.0 a novšími a Android verzie 4.4 a novšími.

Najmenšia a najľahšia tlačiareň Canon Zoemini bez atramentu. Tlačí aj zo sociálnych sietí
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...