Na trh prichádza inovovaný objektív LEICA DG  SUMMILUX 25mm / F1.4 II ASPH.

Na trh prichádza inovovaný objektív LEICA DG SUMMILUX 25mm / F1.4 II ASPH.

Novinky  /  Tlačová Správa / 04.09.2019 / 17:35

Praha, 29. augusta 2019 - Spoločnosť Panasonic inovovala objektív LEICA DG s pevnou ohniskovou vzdialenosťou pre systém Micro Four Thirds. Okrem vysokej svetelnosti F1.4 ponúka objektív LEICA DG SUMMILUX 25mm / F1.4 II ASPH. (H-XA025) tiež konštrukciu odolnú proti striekajúcej vode a prachu *, ktorá je vhodná pre prácu v teréne, a kompatibilitu s max. 240 fps sensor drive pre vysokorýchlostné automatické ostrenie.

 

Objektív LEICA DG SUMMILUX 25mm / F1.4 II ASPH. ponúka, okrem univerzálnej ohniskovej vzdialenosti 50mm (35mm ekvivalent), tiež mimoriadne vysoké rozlíšenie a vykreslenie obrazu od stredu až po okraj aj pri nízkom clonovom čísle. Snímky vytvorené týmto objektívom majú hladko rozostrené pozadie s krásnym bokeh efektom, čo im dodáva na pôsobivosti.

 

 

Objektív sa skladá z deviatich členov v siedmich skupinách; má dve asférické šošovky a jednu UHR (Ultra High Refractive) šošovku. UHR šošovka a asférické šošovky z lisovaného skla vykresľujú obraz rovnomerne od stredu po okraj. Povrchová úprava Panasonic Nano Surface Coating minimalizuje tvorbu závoja (ghosting) a zábleskov (flare). To, že objektív spĺňa prísne štandardy pre certifikáciu svetového výrobcu LEICA, je zárukou skutočne vysokej obrazovej kvality.

 

Nový objektív LEICA DG SUMMILUX 25mm / F1.4 II ASPH. má zabudovaný ostriaci motor a krokový motor. Vďaka tomu je ultra rýchle a presné kontrastné automatické zaostrovanie v režime foto a video úplne hladké a tiché. Je tiež kompatibilný so sensor drive pri max. Rýchlosti 240 fps, takže dokonale využíva potenciál fotoaparátov s vysokorýchlostným automatickým zaostrovaním.

 

 

Nová robustná a odolná konštrukcia objektívu LEICA DG SUMMILUX 25mm / F1.4 II ASPH. je aj napriek vysokej svetelnosti kompaktná a ľahká. Objektív ponúka vysokú obrazovú kvalitu a mobilitu v kombinácii s najnovšími modelmi bezzrkadloviek LUMIX G.

____________________

* Odolnosť proti prachu a striekajúcej vode nezaručuje, že nedôjde k poškodeniu, ak bude objektív vystavený priamemu kontaktu s prachom alebo vodou

* Dizajn a špecifikácie sa môžu bez upozornenia zmeniť.

Na trh prichádza inovovaný objektív LEICA DG SUMMILUX 25mm / F1.4 II ASPH.
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...