Instantný fotoaparát Instax SQUARE SQ6

Instantný fotoaparát Instax SQUARE SQ6

Novinky  /  Tlačová Správa / 16.05.2018 / 09:05

15.5.2018 - Spoločnosť FUJIFILM (prezident: Kenji Sukeno) predstavuje "instax SQUARE SQ6" (SQ6) kompatibilný s filmom štvorcového formátu ako nový prírastok do série fotoaparátov instax, ktorý umožňuje používateľom vychutnať si okamžitú fotografiu priamo na mieste. Rôzne funkcie snímania, jednoduchý štýlový dizajn a fotografie štvorcového formátu vyhovejú vášmu štýlu a umožňujú fotoaparát vziať kamkoľvek, čím sa zabezpečí, že nikdy nezmeškáte výnimočný moment.

 

S fotoaparátom SQ6 predstavujeme aj nový štvorcový film s čiernym okrajom. Pridaním čierneho rámčeka si môžete vychutnať fotografovanie v štvorcom formáte, ktorý zdôrazňuje živosť a kontrast fotografií

 

SQ6 má rôzne funkcie, ktoré je možné použiť v každej situácii. Fotoaparát má funkciu automatického nastavenia expozície, ktorá sa aktivuje po stlačení tlačidla spúšte. Zisťuje jas prostredia a nastavuje optimálnu rýchlosť závierky a intenzitu blesku. Dokonca aj v tmavej miestnosti môžu byť predmety a pozadie zreteľné a jasné. Pri fotografovaní so selfie jednoducho nastavte fotoaparát na samostatný režim a SQ6 sa nastaví na optimálne zaostrenie a jas. Na objektíve je pripevnené zrkadielko, ktoré vám umožní fotoaparát správne nasmerovať. Otvor pre statív v spodnej časti fotoaparátu a časovač môžu byť užitočné pri snímaní skupinových fotografií. Navyše, pre každú situáciu má fotoaparát tri režimy. "Režim dvojitej expozície" umožňuje prekrytie dvoch fotografií na jeden film pri dvojitom stlačení spúšte, v režime "Makro" môžete fotografovať na krátke vzdialenosti už od 30cm a "Režim Krajina" sa používa na zachytenie ďalekých objektov a scenérií. Obsahuje tiež tri farebné filtre (oranžový / fialový / zelený), ktoré po umiestnení na blesk zmenia farbu celej fotografie, čo vám umožní dosiahnuť jedinečnú a originálnu fotografiu.

 

 

Fotoaparát je navrhnutý jednoducho, ale štýlovo. K dispozícii sú tri farebné varianty s perlovou bielou (Pearl White), červeným zlatom (Blush Gold) a grafitovou šedou (Graphite Gray). Farebné variácie vám umožňujú vybrať si fotoaparát, ktorý vyhovuje vášmu štýlu.

 

 

O štvorcovom formáte

1. Umožňuje zachytiť viac pozadia a atmosféry do fotografií

2. Umožňuje vytvoriť nezabudnuteľné fotografie pomocou pomeru strán 1 : 1

 

V minulom roku vydal Fujifilm štvorcový film "instax SQUARE Film" a hybridný okamžitý fotoaparát s funkciou spracovania fotografií. Tam vznikol dopyt rozšíriť sériu fotoaparátov kompatibilných so štvorcovým formátom.

 

Výrobky radu instax používajú prevažne mladí ľudia po celom svete od roku 1998 a celkovo zásielky prevyšujú 30 miliónov kusov (celosvetovo). Fujifilm bude naďalej rozširovať okamžitý fotografický systém "instax", ktorý umožní každému "vychutnať si okamžité fotografie" po celom svete.

 

Predpokladaná dostupnosť: 25. máj 2018

 

 

Hlavné vlastnosti

(1) “instax SQUARE SQ6”

Jednoduchý štýlový dizajn. Konštrukcia vám umožňuje vybrať si fotoaparát, ktorý vyhovuje vášmu štýlu..

 

(2) Je vybavený viacerými funkciami snímania

- Automatický režim (štandard)

- Fotoaparát má funkciu automatického nastavenia expozície, ktorá detekuje okolitý jas a nastavuje optimálnu rýchlosť závierky a intenzitu blesku pri stlačení tlačidla spúšte. Dokonca aj v tmavej miestnosti môžu byť predmety a pozadie zreteľné a jasné.

- Režim Selfie je prispôsobený optimálnemu zaostreniu a jasu pre dokonalý výsledok.

- Nastavenie expozície. Je možné nastaviť svetlejší aj tmavší snímok, podľa predstáv fotografa.

- Makro režim umožňuje snímanie detailov už od 30cm.

- Režim Krajina (Landscape) umožňuje fotografovanie objektov ktoré sú ďalej ako 2m od fotoaparátu.

- Režim zdvojenej expozície. Dvojitým stlačením tlačidla uzávierky môžete na jeden film prekryť dva zábery.

- Samospúšť. Funkcia samospúšte umožňuje skupinové fotografie.

- Blesk vypnutý. Vypnutím blesku môžete fotografovať s použitím prirodzeného svetla a zachytiť tak atmosféru konkrétneho miesta.

Obsahuje tri farebné filtre (Oranžový / Fialový / Zelený)

Pripojením filtra na blesk dáte fotografiám jedinečné a originálne sfarbenie.

 

Instantný fotoaparát Instax SQUARE SQ6
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...