Fujifilm predstavuje nový zoom objektív pre rady GFX: FUJINON GF35-70mm F4.5-5.6 WR

Fujifilm predstavuje nový zoom objektív pre rady GFX: FUJINON GF35-70mm F4.5-5.6 WR

Novinky  /  Tlačová Správa / 03.09.2021 / 12:00

Spoločnosť FUJIFILM Corporation (prezident: Teiichi Goto) s potešením oznamuje, že koncom novembra 2021 uvedie na trh nový objektív FUJINON GF35-70mmF4.5-5.6 WR (GF35-70mm).

GF35-70mm pokrýva rozsahom ohniskových vzdialeností od najčastejšie používaných 35mm až po štandardných 70mm (ekvivalent 28mm-55mm). Ide o kompaktný a ľahký stredoformátový zoomový objektív, ktorý váži iba 390g, veľkosť filtrového závitu je 62mm a disponuje vysokorýchlostným AF motorom. Kompaktné a ľahké zaostrovacie prvky sú poháňané krokovým motorom, ktorý je tichý, rýchly a veľmi presný. Objektív ponúka minimálnu pracovnú vzdialenosť 35cm v celom rozsahu zoomu, čo umožňuje snímať aj detailný záber objektu približne 25cm od predného prvku objektívu.

Objektív má utesnenú konštrukciu odolnú voči prachu a vlhkosti a môže pracovať pri teplotách až -10°C.

 

Všestrannosť - pokrýva všetky ohniskové vzdialenosti potrebné na každodenné fotenie

  • GF35-70 mm pokrýva všestranné ohniskové vzdialenosti od 35mm v širokouhlom uhle až po štandardných 70mm (ekvivalent 28mm - 55mm), aby pokryl široké spektrum situácií vrátane krajiny, portrétu a street fotografie.
  • Má druhú najkratšiu minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť - 35cm medzi vymeniteľnými objektívmi pre sériu GFX, čo umožňuje detailný záber objektu približne 25cm od predného prvku objektívu. To znamená, že má široký rozsah snímania od dynamického širokouhlého zachytenia hlavného objektu zblízka proti širokému rozostupu pozadia až po štandardný štýl fotografovania s prirodzenejšou perspektívou.
  • GF35-70mm sa skladá z 11 prvkov, vrátane jedného asférického prvku a dvoch prvkov ED, v deviatich skupinách.

Najkompaktnejšie a najľahšie telo spomedzi objektívov so zoomom GF, ktoré ponúka vysokorýchlostné automatické zaostrovanie

  • GF35-70mm je opticky navrhnutý tak, aby vyvážil kvalitu obrazu s prenosnosťou, aby sa dosiahla mimoriadne kompaktná a ľahká konštrukcia
  • Zaostrovacie prvky sú poháňané krokovým motorom, ktorý zaisťuje rýchle a presné automatické zaostrovanie, pričom okamžite zaostrí na objekt a zachytí rozhodujúci okamih. Vďaka tichému chodu počas zaostrovania je vhodný nielen na fotografovanie, ale aj na nahrávanie videa.
  • Objektív podporuje režimy automatického zaostrovania s detekciou tváre / očí fotoaparátu. Rýchle a presné automatické zaostrovanie sa dosiahne už za 0,13 sekundy v tichosti a umožňuje okamžité zaostrenie na tvár / oči hlavného objektu.*3 Toto je obzvlášť účinné pri portrétovaní, ktoré zahŕňa pohyby objektu a zachytáva okamžitú zmenu mimiky.
  • Tubus objektívu je na 9 miestach utesnený voči poveternostným vplyvom, takže je odolný voči prachu a vlhkosti a je ho možné používať pri teplotách až -10 °C.

 

Dostupnosť: koniec Nov. 2021

Cena: 999 €

Dostupné objektívy Fujinon v PRO.Laika: https://www.prolaika.sk/e-shop/zoomy/c-49/ManufacturersFilter28/on.xhtml#FilterFormId

Fujifilm predstavuje nový zoom objektív pre rady GFX: FUJINON GF35-70mm F4.5-5.6 WR
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...