Fujifilm predstavuje grafitové verzie svojich TOP modelov a odolný kompakt XP120

Fujifilm predstavuje grafitové verzie svojich TOP modelov a odolný kompakt XP120

Novinky  /  Tlačová Správa / 05.01.2017 / 06:30

FUJIFILM Corporation (prezident: Kenji Sukeno) ohlasuje uvedenie novej Graphite verzie mirrorless fotoaparátu FUJIFILM X-Pro 2. Špeciálna metalická povrchová úprava sa dosahuje mnohonásobným vrstvením a v porovnaní s predchádzajúcou verziou Graphite silver tela u X-T1 má tmavší a ešte viac metalickejší povrch.

Fotoaparát sa bude ponúkať v sete s objektívom FUJIINON XF23mm F2 R WR a slnečnou clonou LH-XF35-2 v rovnakej farebnej úprave ako aparát. Tento atraktívny set by sa mal dostať do predaja asi začiatkom Februára 2017.

Fujifilm X-Pro2 graphite edition (set s XF23mm F2 R WR a LH-XF35-2)

Dostupnosť – Február 2017

Plánovaná MOC – 2.499,- Euro

 

FUJIFILM Corporation (prezident: Kenji Sukeno s radosťou oznamuje uvedenie novej graphite silver verzie modelu Fujifilm X-T2. Táto špeciálna edícia bude dodávaná so špeciálnym koženým popruhom, krytkou na sánky externého blesku a bleskom EF-X8 v príslušnej farbe.
Exkluzívna farebná úprava X-T2 je zabezpečená tromi špeciálnymi vrstvami ktoré sú nanášané na magnéziové telo.

Fujifilm X-T2 graphite silver edition

Dostupnosť – Február 2017

Plánovaná MOC – 1.899,- Euro (telo)

 

 

FUJIFILM Corporation (prezident: Kenji Sukeno) s hrdosťou oznamuje uvedenie nového fotoaparátu FinePix XP120, ktorý používa 16.4 MPix snímač CMOS senzor a veľký 3.0-inch LCD monitor v kompaktnom a ľahkom tele. Fotoaparát má vodotesnú konštrukciu do hĺbky 20m, odolá nárazu a pádom z výšky 1.75m, nízkym teplotám do -10°C and je prachotesný.

Hlavné črty

Odolná konštrukcia: vodotesný do 20m, nárazu vzdorný do 1.75m, mrazuvzdorný do -10°C a utesnený voči prachu

Utesnenie zodpovedá norme IP68 a svojím dizajnom a konštrukciou ovládania pre jednu roku je ideálny na používanie pre športové aktivity a pobyt v prírode. Vďaka odolnosti ho bez obáv ho môžete zveriť aj deťom

 

Kvalitný snímač a širokouhlý objektív s optickou stabilizáciou pre akčné zábery

16,4 MPix snímač poskytuje dostatok detailov aj na tlač zväčšenín alebo výrezov a so širokouhlým objektívom od 28mm umožňuje snímať aj v obmedzených priestoroch. Vďaka optickej stabilizácii sa už nemusíte obávať neostrých a rozmazaných záberov. Pokiaľ by nestačilo priblíženie 5x optického zoomu je možné využiť doplnkový digitálny zoom pre ešte väčšie priblíženie.

Kompaktné rozmery a hmotnosť len 203g

Napriek malému telu je na zadnej strane umiestnený veľký LCD displej s uhlopriečkou 3,0-inch a rozlíšením 920 tis. bodov. Monitor má špeciálnu ochrannú anti-reflexnú vrstvu aby bolo možné pohodlne fotografovať a komponovať aj pri silnom slnku alebo pod vodou.

 

Široká ponuka funkcií a režimov, vrátane nového režimu “Cinemagraph” pre zachytenie fotografií s pohybujúcimi sa elementami.

Nový režim Cinemagraph umožňuje zachytenie záberov s pohyblivými prvkami pomocou záznamu videa do 5 s a určením prvkov ktoré budú zobrazené ako pohyblivé. Z ďalších režimov ponúka XP120 napr. Burst mód kedy sa uloží až do 10 záberov pri sekvenčnom snímaní alebo Full HD video režim s frekvenciou 60 fps. Pri intervalovom snímaní aparát automaticky urobí záber v nastavenom intervale (10 min, 5 min, 60 s, 30 s alebo 15 s) počas určeného časového rozsahu. Pri časozbernom video snímaní spojí zábery do videosekvencie.

Wifi konektivita a ovládanie cez smartfón alebo tablet, prenos záberov a Instax tlač

Ak si nainštalujete aplikáciu FUJIFILM Camera Remote (ktorá je zdarma dostupná) môžete prepojiť fotoaparát s telefónom alebo tabletom cez Wifi. Získate tak plnú kontrolu nad nastavením a exponovaním na diaľku, príp. zdieľaním záberov a videí na sociálnych sieťach. Pri použití tlačiarne Instax Share môžete posielať zábery priamo z fotoaparátu do tlačiarne.

 

Fujifilm FinePix XP120

Dostupnosť – Február 2017

Plánovaná MOC – 219,- Euro

Fujifilm predstavuje grafitové verzie svojich TOP modelov a odolný kompakt XP120
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...