EISA 2023 - Tamron

EISA 2023 - Tamron

Dve ocenenia pre objektívy Tamron.  /  Tlačová Správa / 25.08.2023 / 05:05
Spoločnosť TAMRON získala prestížne ocenenie EISA (Expert Imaging and Sound Association) za svoje objektívy už po osemnásty raz za sebou. Tentoraz v dvoch kategóriách.
 

EISA ŠIROKOÚHLY ZOOMOVÝ OBJEKTÍV 2023-2024 - TAMRON 20-40 mm F/2,8 Di III VXD (model A062)

 
Tento objektív so zoomom pre bezzrkadlovky Sony s bajonetom E poskytuje rozsah ohniskových vzdialeností od širokouhlého 20 mm po štandardných 40 mm. Poskytuje veľmi vysokú kvalitu obrazu vďaka svetelnosti F/2,8 v celom rozsahu zoomu. Optická konštrukcia koriguje a minimalizuje obrazové aberácie, zatiaľ čo vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii je tento objektív ideálny na použitie na gimbale alebo vo video súprave. Systém automatického zaostrovania je poháňaný lineárnym motorom VXD, ktorý zabezpečuje rýchle zaostrovanie a presné sledovanie pohybujúcich sa objektov. Pri nastavení 20 mm je minimálna zaostrovacia vzdialenosť len 17 cm, čo vám umožní zachytiť pôsobivé širokouhlé zábery zblízka. Rovnako ako pri ostatných nových modeloch TAMRON vybavených portom USB-C umožňuje softvér TAMRON Lens Utility používateľom prispôsobiť funkcie objektívu a aktualizovať firmvér.
 

Objektív EISA TELEPHOTO ZOOM 2023-2024 - 50-400 mm F/4,5-6,3 Di III VC VXD (model A067)

 
Tento všestranný teleobjektív ponúka 8-násobné priblíženie ideálne na cestovanie, fotografovanie divokej prírody a športu. Objektív vyniká pri fotografovaní zblízka s minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou 25 cm pri ohniskovej vzdialenosti 50 mm a výnimočnou schopnosťou polovičného makra s pomerom zväčšenia 1:2. Pôsobivý výkon podáva aj pri ohniskovej vzdialenosti 400 mm s minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou 1,5 m a pomerom zväčšenia 1:4. Lineárny motor VXD zabezpečuje rýchle a presné automatické zaostrovanie, zatiaľ čo stabilizácia obrazu TAMRON VC zostáva účinná aj pri maximálnom priblížení. Špičková konštrukcia a špeciálne funkcie objektívu zaručujú vynikajúcu kvalitu obrazu s ostrým kontrastom, a to všetko vo vysoko prenosnom vyhotovení. Používatelia si môžu prispôsobiť funkcie a aktualizovať firmvér pomocou portu USB-C a softvéru TAMRON Lens Utility.
EISA 2023 - Tamron
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...