Canon Masterclass vol.2 je tu!

Canon Masterclass vol.2 je tu!

Novinky  /  Tlačová Správa / 14.12.2021 / 12:20

BRATISLAVA, 14. decembra 2021 – Prečo je Canon R3 kráľom športovej fotografie a aké objektívy by ti nemali chýbať vo fotobatohu, ak to s fotením športu myslíš vážne. Ktoré zásady by si mal dodržiavať na športovisku, aby si neohrozil seba a zároveň dal pretekárovi priestor na maximálne sústredenie. Je Canon EOS C70 univerzálnou kamerou na tvorbu videa a aké výhody ponúka filmmakerom. Čo ťa môže prekvapiť pri nakrúcaní v exteriéri a ako sa s tým vieš popasovať. Všetky odpovede získaš počas živého vysielania.

Podujatím ťa opäť prevedie tech-redaktorka HNonline Alžbeta Harry Gavendová, ktorá sa venuje testovaniu mobilných zariadení, tvorbe článkov a krátkych videí na témy súvisiace s najrôznejšími technológiami.

 

Garde jej tentokrát bude robiť dvojica našich lokálnych ambasádorov, fotograf Peter Brichta a filmmaker Michal Barok, ktorí s ňou budú v priebehu živého vysielania nielen diskutovať, ale aj odpovedať na tvoje otázky.

 

 

Podujatie sa bude konať zadarmo, a to 16. decembra o 18:00Registráciou získaš možnosť vyhrať jednu z troch zaujímavých cien a až pre päťdesiatich z vás máme pripravenú zľavu na nákup techniky Canon u našich partnerov!

 

Ak zvažuješ nákup fototechniky Canon,  určite ti odporúčame nazrieť do ponuky Canon CASHBACK-u, ktorý práve u nás prebieha: https://www.prolaika.sk/e-shop/canon-cashback/c-514.xhtml

 

Ak sa chceš zúčastniť online Masterclassu, tak všetky informácie a samotnú registráciu nájdeš na: https://www.fotopromo.sk/masterclass/

Canon Masterclass vol.2 je tu!
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...