Budúcnosť videotvorby v rukách DJI

Budúcnosť videotvorby v rukách DJI

Na svet prichádza RS 2 a RSC 2  /  Ivan Malárik / 15.10.2020 / 11:00

Spoločnosť DJI nositeľ pokroku v oblasti video stabilizácie, komerčných dronov či rôznych technologických vychytávok dnes posúva svoje hranice a na svet vypúšťa nástupcu obľubených stabilizátorov Ronin S a Ronin SC. V čom je nová generácia stabilizátorov iná od svojich predchodcov?

 

DJI RS 2 - Vytvárajte majstrovské diela

Nová odľahčená generácia stabilizátoru určená pre profesionálnu videotvorbu má nosnosť až 4,5kg.  Vďaka karbónovým materiálom váži len jeden kilogram a výdrž batérie extrémnych 14 hodín. Novinkou je možnosť externého turbonabíjania. 

Dokonale plynulý záber vytvára nový stabilizačný algoritmus Titan. 

Po prvý krát použitá funkcia Super Smooth pre dokonalú kompenzáciu mikro pohybov a zvýšenie točivého momentu hravo zvláda objektívy s ohniskovou vzdialenosťou okolo 110mm.

Dva RSA porty kompatibilné s NATO systémom vytvárajú úplne nové možnosti využitia pri profesionálnej tvorbe.  Spôsob uchytenia posúva použitie dynamických záberov na nový level. 

Tajné sny video tvorcov o dokonalom stabilizátore boli splnené. Pribudol dotykový 1,4“ display, kde nájdeme kompletné nastavenie, možnosti ovládania či sledovanie toho čo sa deje pred objektívom cez aplikáciu ActiveTrack 3.0. Vylepšené sú aj možnosti ostrenia. Funkcia 3D Focus využíva senzory ToF na meranie vzdialenosti medzi objektívom a snímaným objektom pre dosiahnutie dokonalej ostrosti. 

Profesionálne dynamické zábery aj pomocou: 

  • RavenEye prenos videa a diaľkové ovládanie kamery až do 100m
  • Roll 360 a Hyperlapse obľúbený element pre video tvorcov vytvára pomyselný časový tunel
  • Force Mobile sledovanie pohybu telefónu
  • Timelapse 
  • Panorama

 

 

 

DJI RSC 2 - Prebudťe v sebe filmársky talent

Úspešný model Ronin SC má svojho nástupcu. Ak hľadáte kompaktný profesionálny stabilizátor, ste na správnej adrese.  V zloženom stave je nový cestovný stabilizátor menší ako formát A5 a váha dosahuje len 1,2kg.  Nosnosť do 3kg a neskutočná výdrž batérie na jedno nabitie až 14hodín prevádzky.

Vertikálne videá začínajú byť veľkým fenoménom. Potvrdzuje to aj nová funkcia rýchleho prepínania medzi horizontálnou a vertikálnou polohou fotoaparátu. Plynulý záber vytvára taktiež nový stabilizačný algoritmus Titan s možnosťou SuperSmooth stabilizácie.  Pre maximálnu kontrolu záberu je možné využiť dvojitú rukoväť či otočný ´´top handle´´.

DJI RSC 2 je vybavený aj prehľadným 1“ OLED displayom. V kombinácií s novým tvarom hlavného joysticku je nastavenie jednoduché a rýchle. 

Profesionálne dynamické zábery aj pomocou: 

  • RavenEye prenos videa a diaľkové ovládanie kamery až do 100m
  • Roll 360 a Hyperlapse obľúbený element pre video tvorcov vytvára pomyselný časový tunel
  • Force Mobile sledovanie pohybu telefónu
  • Timelapse 
  • Panorama

 

 

Noviku od DJI si môžete objednať v našom eshope

 

Budúcnosť videotvorby v rukách DJI
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...