Buďte svojim zážitkom ešte bližšie. Canon PowerShot SX740 HS so 40-násobným optickým zoomom

Buďte svojim zážitkom ešte bližšie. Canon PowerShot SX740 HS so 40-násobným optickým zoomom

Novinky  /  Tlačová Správa / 02.08.2018 / 15:25
BRATISLAVA, 31. júla 2018 – Canon dnes predstavil nový vreckový fotoaparát PowerShot SX740 HS, jeden z najmenších kompaktov so 40-násobným optickým zoomom pri rozsahu ohniskových vzdialeností 24 až 960 mm. Novinka umožňuje napríklad fotenie vzdialenejších pamiatok bez využitia výmenných objektívov.
 
 
PowerShot SX740 HS podporuje aj natáčanie videí v rozlíšení 4K Ultra High Definition, disponuje Wi-Fi aj
Bluetooth konektivitou a používateľom zjednodušuje ovládanie pomocou intuitívnych automatických
nastavení. Canon myslel aj na používateľov, pre ktorých je dôležitá estetika – PowerShot SX740 HS je
dostupný v elegantnej čiernej alebo štýlovo striebornej farbe.
 

Hlavné vlastnosti fotoaparátu PowerShot SX740 HS:

• 40-násobný optický zoom v kompaktnom tele, ZoomPlus pre 80-násobný digitálny zoom
• Videá v pôsobivom rozlíšení 4K Ultra High Definition
• Konektivita pre okamžité zdieľanie na sociálnych sieťach
• Asistent pre výber kompozície počas zoomu nastavujúci priblíženie/zaostrenie na tvár
 
Canon PowerShot SX740 HS je výkonný vreckový superzoom s technológiou ZoomPlus, ktorá digitálne
zdvojnásobuje rozsah optického zoomu. Na kvalite výsledných snímok sa podieľa aj najnovší obrazový procesor DIGIC 8 a snímač CMOS s rozlíšením 20,3 magapixelov zabezpečujúcich vysokú ostrosť, farebnosť a podrobnosť jednotlivých fotografií a videí, a to bez ohľadu na vzdialenosť snímanej scény či svetelné podmienky. Novinka sa môže pochváliť aj rýchlym automatickým zaostrovaním, vďaka ktorému je jednoduché aj zachytenie spontánnych okamihov. Užitočné je tiež kontinuálne snímanie rýchlosťou až 10 snímok za sekundu.
 
Vďaka podpore 4K UHD videa a stabilizácii v piatich osiach môžu byť výsledné fotografie z dovolenky veľmi ostré a plné detailov, a to aj v prípade fotenia z veľkej vzdialenosti alebo počas pohybu. V ultra vysokom rozlíšení je možné robiť aj časozberné snímky a vytvárať napríklad pôsobivé zábery zapadajúceho slnka. Navyše nechýba ani možnosť získať z filmového záznamu statické snímky v rozlíšení 8 megapixelov.
 
Súčasťou nového fotoaparátu je Wi-Fi aj Bluetooth konektivita, ktorá umožňuje prepojenie s kompatibilným smart zariadením s podporou operačných systémov iOS alebo Android. Jednou z výhod je aj vkladanie GPS informácie o polohe do metadát snímok. Používatelia určite ocenia aj možnosť automatického prenosu fotiek a videí do mobilov a tabletov, vďaka ktorému je zverejňovanie snímok na sociálnych sieťach opäť o niečo jednoduchšie. Obsah môžete navyše ukladať aj do cloudovej služby Canon Irista alebo ho automaticky a bezdrôtovo synchronizovať s počítačom.
 
Canon PowerShot SX740 HS je skvelým pomocníkom aj pre priaznivcov sólo cestovania. Ponúka totiž režim Autoportrét, ktorý v kombinácii s LCD displejom výklopným až o 180 stupňov umožňuje vytvárať perfektné selfie zábery. Zaujímavé možnosti ponúka hybridný automatický režim, vďaka ktorému je možné z urobených snímok ľahko pripraviť film z celého prežitého dňa.
 
Vďaka svojim vlastnostiam – najmä 40-násobnému optickému zoomu, veľmi rýchlemu obrazovému procesoru DIGIC 8 a podpore rozlíšenia 4K UHD – ukrytých do veľmi malého tela je PowerShot SX740 HS jedinečným zariadením typu "všetko v jednom", ktorý je skvelý pre zachytenie všetkých prázdninových dobrodružstiev v ostrých a bohatých detailoch.
Buďte svojim zážitkom ešte bližšie. Canon PowerShot SX740 HS so 40-násobným optickým zoomom
0 5 with 0
 
počet hodnotení: 0

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...