Workshop portrét a prednáška video so značkou Sony a Zeiss

Workshop portrét a prednáška video so značkou Sony a Zeiss

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Milí priatelia fotografie, srdečne Vás pozývame na workshop Portrét so Sony a Zeiss a na prednášku o možnostiach a výhodách videotvorby so značkou Sony a Zeiss.

Tešíme sa na vás a veríme, že spolu prežijeme kreatívne popoludnie.


13:00-15:00 Workshop Portrét so Sony a Zeiss (David Kašpárek, Jan Tichý, Michael Prouza)

 

Tento workshop je určený pre tých, ktorí si chcú vyskúšať fototechniku Sony a Zeiss pri reálnom fotografovaní. Budete mať k dispozícii plejádu originálnych nových Sony a Zeiss objektívov, u ktorých môžete pozorovať perfektnú kresbu a presnosť. Vyskúšate si aj staršie objektívy so zaujímavým charakterom. Tieto môžete vďaka redukciám použiť na mirrorless systém Sony a získať tak nové výrazové možnosti.

Po úvodnom oboznámení a prevzatí techniky na predajni sa vyberieme s modelkami do exteriéru, odkiaľ si, veríme, prinesiete nielen nové skúsenosti, ale aj krásne fotografie. Workshopom vás budú sprevádzať Sony ambasádor Jan Tichý a školitelia spoločnosti Sony a Zeiss David Kašpárek a Michal Prouza.

 

Workshop začína 7.9.2018 o 13:00 na predajni Prolaika, Palackého 12, Bratislava

Poplatok za workshop je 5€.

 

 

15:30-16:30 Prednáška Video s objektívmi Zeiss (Michael Prouza / Zeiss)

Na prednáške sa dozviete, ktoré objektívy sú primárne určené pre natáčanie videa a prečo. Ako si vybrať ten-ktorý objektív pre váš zámer a prečo sú aj fotografické objektívy Zeiss špičkou medzi objektívmi na video.

 

Prednáška začína 7.9.2018 o 15:30 v Prolaika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava a je bezplatná. Je nutné sa ale na ňu prihlásiť dole pod článkom.

 

 

17:00-18:30 Prednáška Video so Sony (David Kašpárek / Sony)

Na prednáške sa dozviete, ktoré modely bezzrkadloviek Sony sú vhodné na ten-ktorý tip videa, prečo si vybrať značku Sony, aké výhody ponúka oproti konkurenčným možnostiam a aké sú limity natáčania s fotoaparátmi i ako sa s nimi popasovať.

 

Prednáška začína 7.9.2018 o 17:00 v Prolaika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava a je bezplatná. Je nutné sa ale na ňu prihlásiť dole pod článkom.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...