Sony testovanie techniky

Sony testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na prevádzaciu akciu aktuálneho portfólia fotoaparátov a objektívov Sony. Nebudú chýbať modely A7R V, či A6700. Pripravte sa aj na najhorúcejšie novinky.

Sony je jednou z popredných spoločností v oblasti elektroniky a optických technológií, vrátane digitálnych fotoaparátov a objektívov. Sony má široký výber bezzrkadlových fotoaparátov, ktoré sú známe pre svoju kompaktnosť a vysokú obrazovú kvalitu.

Kedy: 22.9.2023 (piatok) 13:00 - 17:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...