Sigma testovanie techniky

Sigma testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na prevádzaciu akciu aktuálneho portfólia objektívov Sigma. Môžete vidieť novinky pre bajonety Sony E, Sigma L, Nikon Z a Fuji X (objektívy radu I), Sigmu 14 mm s bajonetom Sony E a Panasonic/Leica/sigma L. 

Sigma Corporation je japonská spoločnosť so sídlom v Kawasaki, ktorá je známa svojou výrobou fotografických objektívov, fotoaparátov a ďalšieho optického príslušenstva. Spoločnosť Sigma sa stala dôležitým hráčom na trhu s fotoaparámi a objektívmi a má dlhú históriu v oblasti optiky a fotografického vybavenia. Sigma kategorizuje svoje objektívy do rôznych sérií, ako sú Art (umelecká séria), Contemporary (súčasná séria) a Sports (športová séria). Každá séria je určená pre určité typy fotografií a má svoje vlastné charakteristiky.

Kedy: 20.9.2023 (streda) 13:00 - 18:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...