RØDE testovanie techniky

RØDE testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na predvádzaciu akciu Rode, kde vám predstavia množstvo noviniek ale eaj osvedčené produkty zamerané na bezdrôtový prenos a streaming.

RØDE je austrálska spoločnosť špecializujúca sa na výrobu kvalitného audio zariadenia, najmä na mikrofóny a príslušenstvo pre profesionálnu zvukovú produkciu, ako aj pre amatérske a poloprofesionálne použitie.

RØDE je uznávaná pre vysokú kvalitu zvuku, ktorú jej mikrofóny poskytujú. Ich produkty sú často používané v profesionálnych nahrávacích štúdiách, pri výrobe filmov a televíznych reláciách, ako aj v podcastingových a youtuberských prostrediach.

Kedy: 21.9.2023 (štvrtok) 13:00 - 18:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...