Peak Design deň v Prolaika, pozor zmena termínu

Peak Design deň v Prolaika, pozor zmena termínu

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Kde: Prolaika predajňa, Palackého 12, Bratislava

Kedy: 3. december 2018, 10:00 - 18:00

Zľava 10% na celý sortiment značky Peak Design  + súťaž pre návštevníkov predajne o originálny upínací držiak Peak Design Capture

 

Príslušenstvo Peak Design netreba u nás zvlášť predstavovať, za pár rokov na trhu si našlo mnohých používateľov a spokojných fotografov, ktorí s radosťou dennodenne využívajú brašne, remene, spony či držiaky tejto značky. Firma každý rok inovuje svoje existujúce produkty a prináša na trh ďalšie. Značku vytvorili skúsení fotografi, ktorí vedia, čo od fotopríslušenstva očakávať. Navyše po celý čas zbierajú skúsenosti zákazníkov a snažia sa produkty prispôsobiť ich potrebám.

Produkty značky sú nielen praktické, ale navyše aj dobre vyzerajú. Sú naozaj súčasné, dizajnové. Brašne nevyzerajú ako fotobrašne, remene majú elegantný minimalistický dizajn a upínacie doštičky, držiaky a spony sú akurát veľké na to, aby boli pevné, no zároveň aby neboli príliš objemné či ťažké.

 

Neveríte? Príďte sa o tom presvedčiť do predajne v pondelok 3. decembra 2018. 0d 10:00 do 18:00 hodiny na predajni stretnete zástupcu Peak Design s celým sortimentom, ktory si môžete vyskúšať a  konzultovať výber a praktické použitie produktu, ktorý môže byť pre vás užitočný.

10% zľava na tovar značky Peak Design počas celého dňa 3.12.2018

Či už si kúpite Peak Design na predajni alebo cez internet, dostanete v rámci Peak Design dňa v Prolaike zľavu 10% na celý tovar značky Peak Design. Na predajni vám zľavu uplatníme priamo pri platení.

Pre uplatnenie zľavy 10% pri online objednávkach napíšte do kolonky pre zľavový kód PEAKDESIGN10 a tým automaticky uplatníte 10% zľavu na Peak Design produkty v objednávke. 

 

Peak Design Capture

 

Súťaž o Peak Design Capture

Každý, kto navštívi predajňu Prolaika 3.12.2018 sa môže zúčastniť súťaže o geniálny upínací držiak Peak Design Capture, ktorý univerzálnym spôsobom rieši pripojenie fotoaparátu či príslušenstva na ruksak, popruh, remeň či dokonca statív. Príďte a vyhrajte Capture v hodnote 69€!

 

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Prolaika a Peak Design tím

 

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...