Panasonic testovanie techniky

Panasonic testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na prevádzaciu akciu aktuálneho portfólia fotoaparátov a objektívov Panasonic, vrátane hybridného modelu Lumix S5 II.

Panasonic je globálna spoločnosť so sídlom v Japonsku, ktorá sa venuje rôznym odvetviam, vrátane spotrebnej elektroniky, informačných technológií, domácich spotrebičov a ďalších oblastí. V rámci fotografických produktov vyrába fotoaparáty a objektívy pod značkou Lumix, plnoformátové a Micro4/3. Je súčasťou konzorcia Leica/Sigma/Panasonic so spoločným bajonetom L. Panasonic Lumix fotoaparáty sú známe svojou schopnosťou nahrávať vysoko kvalitné videá. Tieto fotoaparáty sú obľúbené medzi videografmi a filmármi.

Kedy: 22.9.2023 (piatok) 13:00 - 18:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...