OM System testovanie techniky

OM System testovanie techniky

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na prevádzaciu akciu aktuálneho portfólia fotoaparátov a objektívov OM SYSTEM/Olympus, vrátane famózneho makro objektívu M.Zuiko 90/3,5 Pro OIS Macro.

Čaká na vás aj predstavenie zatiaľ tajnej horúcej novinky. Spoločnosť OM System je nástupníckou spoločnosťou obrazovej divízie Olympusu. Pokračuje vo vývoji a výrobe obľúbených Micro 4/3 fotoaparátov a objektívov, ako aj outdorových kompaktov. Zakladá si na kompaktnosti, všestrannej funkčnosti a odolnosti.

Kedy: 21.9.2023 (štvrtok) 13:00 - 18:00
Kde: Predajňa PRO.Laika, Palackého 12, Bratislava

 

Registrácia

Všetky predvádzacie akcie a testovania techniky prebiehajú v predajni Prolaika na Palackého ulici číslo 12 v Bratislave. Vstup na predvádzacie akcie je bezplatný, avšak registrácia je potrebná kvôli plánovaniu kapacít. Vďaka registrácií vám môžeme posielať špeciálne akcie pripravené iba pre účastníkov, prípadne vás vieme včas informovať o zmene v programe. Registráciu nájdete dole pod článkom.

 

Pri príležitosti našich 30. narodenín vás v dňoch 18.-23.9.2023 srdečne pozývame na týždeň trvajúcu oslavu! Zažite s nami skvelé workshopy, besedy, otestujte techniku a využite jedinečné akčné ponuky. Viac info o programe a registráciu nájdete na Narodeninový týždeň v Prolaike.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...