Nikon deň + Fotovychádzka

Nikon deň + Fotovychádzka

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Pozývame vás na deň s Nikonom v predajni PRO.Laika. Príďte a stretnite sa so špecialistami značky, vyskúšajte si najnovšiu techniku a získajte nové skúsenosti. Poraďte sa pri výbere techniky, objektívov a príslušenstva. Tešíme sa na vás.

 

Predvádzanie fototechniky Nikon v predajni PRO.Laika

16.06.2022 (štvrtok) | 10:00 - 14:00  | predajňa PRO.Laika

V rámci Nikon dňa v PRO.Laika si môžete na predajni vyskúšať aktuálne modely fotoaparátov a objektívov za prítomnosti hosťujúceho školiteľa Nikon, ktorý vám rád zodpovie otázky týkajúce sa výberu techniky a jej použitia. Na predvádzaciu akciu v predajni PRO. Laika nie je nutná registrácia.

Fotovychádzka s bezzrkadlovkami Nikon Z

16.06.2022 (štvrtok) | 15:00 - 17:30  | zraz v predajni PRO.Laika

Priaznivcov mirrorless fotoaparátov značky Nikon srdečne pozývame na fotovychádzku, na ktorej si budete môcť vyskúšať aktuálne fotoaparáty a objektívy radu Z. Na predajni PRO.Laika vás bude očakáva a celou vychádzkou sprevádzať Nikon špecialista Filip Barták.

Vychádzka je určená pre všetkých záujemcov, ktorí zvažujú kúpu fototechniky Nikon a radi by si ju pred kúpou vyskúšali. Prineste si svoju kartu, foťte, testujte, pýtajte sa, a zistite akú kvalitu ponúkajú fotoaparáty a objektívy Nikon Z.

V prípade vášho záujmu je potrebné sa registrovať pod článkom. Registráciu potvrdíme vybraným účastníkom. Workshop je kapacitne obmedzený na 10 osôb.

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...