Manfrotto predvádzací deň v Prolaike

Manfrotto predvádzací deň v Prolaike

Predvádzacie akcie  /  PRO.Laika

Milí priaznivci fotografie,

srdečne vás pozývame na predvádzací deň značiek Manfrotto, Joby a Lowepro. Príďte si vyskúšať skvelé produkty a zároveň využite možnosť výhodného nákupu so zľavou 15%. Súčasťou predvádzacieho dňa je aj worskhop na tému: Začíname s produktovou fotografiou - malé domáce štúdio.

 

Predvádzanie produktov značiek Manfrotto, Joby a Lowepro v predajni PRO.Laika

21.3.2023 (utorok) | 13:00 - 18:00  | predajňa PRO.Laika

V rámci predvádzacieho dňa si môžete vyskúšať skvelé produkty. Tešiť sa môžete na cestovné a štúdiové statívy Manfrotto, malé statívy Gorilla Pods, svetlá Beamo od značky Joby a skvelé batohy Lowepro.  Ak sa vám niečo z produktov zapáči, môžete využiť možnosť výhodného nákupu so zľavou 15%.

 

 

Zľava 15% počas celého týždňa

Zľava platí nielen v deň predvádzacej akcie, ale počas celého týždňa v termíne od 20.3. do 26.3.2023 na produkty značiek Manfrotto, Lastolite by Manfrotto a Joby, zakúpené v predajni PRO.Laika, alebo v E-shope www.prolaika.sk. Pre uplatnenie zľavy použite kód "MANFROTTO15" v prvom kroku objednávky.

Produkty, na ktoré môžete uplatniť zľavu nájdete v eshope prolaika: Manfrotto, Lastolite by Manfrotto a Joby.

 

Workshop: Začíname s produktovou fotografiou - malé domáce štúdio

21.3.2023 (utorok) | 16:00 - 17:00  | predajňa PRO.Laika

Na worskhope sa naučíte, čo potrebujete k tomu, aby ste dokázali nasnímať kvalitnú produktovú fotografiu. Ukážeme vám najčastejšie spôsoby svietenia produktov aj to, ako najlepšie fotografiu exponovať, ale aj to akým chybám by ste sa mali vyvarovať.

Registrácia

Registráciu na workshhop nájdete pod článkom. Vstup je bezplatný. Registráciu využijeme na plánovanie kapacít a na vytvorenie špeciálnej ponuky pre účastníkov. Účasť vám potvrdíme e-mailom.

 

Komentáre

Pre pridanie komentára sa musíte prihlásiť...